Apex Legends Sezon 2 ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Apex Legends Sezon 2 ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Oyunun 2. döneminin duyurusunda, L-Star LMG tanıtılmıştı. Yeni gelecek olan silah, olağan olarak yerde bulabileceğiniz bir silah değil ve sadece paketlerden düşüyor. Bugün yayınlanan bir güncellemede, silahın tasarımcısı Sean Slayback, silah hakkında “Açık konuşmak gerekirse, bu bir canavar” yorumunu yaptı. 

Apex Legends Sezon 2 ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

L-Star'ın mühimmatı oyundaki öbür silahlardan çok daha büyük ve ağır olacak. Bu da demek oluyor ki güç için hareketliliğinizden biraz ödün vermeniz gerekecek. Bir başka sorun ise silahın ısınması. Daima ateş etmeniz durumunda L-Star'ın merceği kırılacak ve tekrar kullanılması için “biraz” vakit gerekecek. 

Slayback aynı vakitte 2. dönemle ilgili birkaç yenilikten daha bahsetti. Alternator ve RE-45'in kalkanlara olan hasarı artırılacak, bunun yanı sıra Mozambique de kalkansız düşmanlara karşı daha fazla hasar verecek. İkinci dönemde gelecek bir öbür yenilik ise, cephane kapasitesi artırılacak ve güçlü silahlar için tekrar yükleme müddeti azaltılacak. Apex Legends’in ikinci dönemi 2 Temmuz’da oyuncularla buluşacak