Bize Özel Toplanan Oyuncu Bilgisayarını İnceledik!

Bize Özel Toplanan Oyuncu Bilgisayarını İnceledik!

Milyonlarca öğrencinin karnesini aldığı yaz tatili resmi olarak başladı. Takdir dokümanlarının havada uçuştuğu karne gününün akabinde akıllara karne armağanı de gelmeye başladı. Pek çok kişi için en uygun karne ikramı de sağlam bir oyuncu bilgisayarı olacak üzere duruyor. Yaz tatilinde bol bol oyun oynayıp eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için herkesi keyifli edecek özellik ve fiyatta yeni bir oyuncu bilgisayarı inceledik.

Bize özel olarak İncehesap tarafından toplanan 3 farklı oyuncu bilgisayarı, en âlâ karne armağanlarından biri olmaya aday. Son devirde artan donanım fiyatlarının altında en uygun fiyatlı sistemleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu mottoda hazırlanan son sistemimizde ise yeniden piyasanın argümanlı donanım özellikleri yer alıyor. Artık gelin, daima birlikte bilgisayarın özelliklerine göz atalım:

AMD’nin Ryzen 5 2600 işlemcisi ile gelen bilgisayar, 6’sı fizikî 12 çekirdekli işlemci ile yalnızca oyun değil yayın ve render üzere işlerinizde de sizi yarı yolda bırakmayacak üzere duruyor. Gigabyte’ın ax370m ds3h anakart modelinin yer aldığı bilgisayarda 16 GB 3000 mHz’lik DDR 4 RAM bulunurken, 480 GB’lık Jamesdonkey marka SSD ise oyuncular için hem yüksek hem de süratli bir depolama alanı sunuluyor.

Donanımın en kıymetli kısımlarından olan ekran kartında ise Saphire’in rx560 Special Edition ile gelen bilgisayar, GTX 1660’a rakip olması için üretilen AMD ekran kartıyla oyuncu bilgisayarını tamamlıyor.

Işıklı mışıklı kasaları sevenler için temper camlı bir kasa ile gelen sistem, 4399 TL’den satışa sunulmuş durumda. Şayet sizler de uygun fiyatlı oyuncu bilgisayarı incelememizi merak ediyorsanız, sizleri görüntü ile başbaşa bırakıyorum. Herkese yeterli seyirler.