Çernobil'de Çıplak Fotoğraf Çekilen Kadına Tepki

Çernobil’de Çıplak Fotoğraf Çekilen Kadına Tepki

Chernobyl dizisinin yayınlanmasının akabinde nükleer santral bölgesine olan ilgi bir epey arttı. Bu ilginin artmasının akabinde birçok kişi de bu alanda fotoğraf çekilmeye başladı.

Geçtiğimiz gün Chernobyl dizisinin müellifi ve üretimcisinin orada fikirsizce fotoğraf çekilenler için yaptığı açıklama yetersiz kalmış olacak ki ortaya yeni ve niyetsiz fotoğraflar çıkmaya devam ediyor. Bu seferki fotoğraflarsa nz.nik isimli bir Instagram modelinden geldi.

Fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşan ve önemli halde tenkitle karşı karşıya kalan modelin aldığı yorumlardan biriyse şu formda oldu:

Çernobil'de Çıplak Fotoğraf Çekilen Kadına Tepki

“Bu tam olarak orada ölen herkesle dalga geçmek üzere bir şey. Evvel yarı çıplak bir formda poz veriyorsun, artık de hızında aptal bir gaz maskesiyle mi poz veriyorsun? Haline üzülüyorum. Tüm bunları negatif bir ilgi uğruna yaptın zira sırf Instagram’da patlamak için yapıyorsun. Ayrıyeten o taktığın şey seni radyasyon zehirlenmesinden korumayacak. Yalnızca ölen insanları aşağılamanı sağlayacak.”

Çernobil'de Çıplak Fotoğraf Çekilen Kadına Tepki

Instagram modeline olan reaksiyon git gide büyüyor. Az evvelki yorumda bahsi geçen yarı çıplak fotoğrafa haberi yazdığımız an prestijiyle 3.794 beğeni gelmiş olsa da 4.550 adet yorum geldiğini ve hepsini okumasak da çok büyük bir çoğunluğunun olumsuz olduğunu da belirtelim.