Energizer, E12 isimli 12 Euroluk Bir Telefon Tanıttı

Energizer, E12 isimli 12 Euroluk Bir Telefon Tanıttı

Genellikle devasa bataryalarıyla gündeme gelen Energizer, bu sefer çok daha farklı bir telefonu müşterilerine sundu. Tam olarak kıssasını bilmediğimiz E12 isimli telefon, içerisinde çift SIM kart girişini ve kimi minimal özellikleri barındırıyor. Telefonun ismini fiyat etiketinden aldığı düşünülüyor.

Küçük ve kolay olan telefon sırf 91 gram yükünde ve 50 mm genişliğinde. Arama yapmaktan öteki pek de fazla özellik sunmayan telefonun fiyat etiketine baktığımız vakit telefonu suçlayamadığımızı da belirtelim.

Energizer, E12 isimli 12 Euroluk Bir Telefon Tanıttı

1.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olan telefon bir haftalık bir bekleme müddetinin yanı sıra 8 saatlik bir müzik tecrübesini de kullanıcılarına sunuyor. Müzik demişken ekranın çabucak altında müziği denetim edebileceğiniz düğmeler de bulunuyor.

12 euroluk fiyat etiketine karşın Energizer E12’de hem ön hem de art kamera bulunuyor. Olağan ki 48 MP olmasını beklemediğimiz kameraların ikisi de VGA olarak karşımıza çıkıyor.

2G ilişkiyi destekleyen telefon, daha evvel de bahsettiğimiz üzere sadece arama yapmak isteyen bireylerin gereksinimlerine nazaran tasarlanmış. Türkiye’deki vergisiz fiyatı yaklaşık 80 TL olan telefonun nasıl bir muvaffakiyet yakalayacağı ya da rastgele bir muvaffakiyet yakalayayıp yakalamayacağı ise merak konusu.