Fotoğraflardaki İstenmeyen Şeyleri Ortadan Kaldıran Uygulama

Fotoğraflardaki İstenmeyen Şeyleri Ortadan Kaldıran Uygulama

Hepimiz, çok beğendiğimiz bir fotoğrafı toplumsal medyaya yüklemeye çok heveslendikten sonra fotoğrafta garip bir nesne yahut insan olduğu durumuna düşmüşüzdür. Bu da bazen moralinizi bozabiliyor. Lakin GAN Paint isimli yeni proje sayesinde, yapay zekâ takviyesiyle birlikte fotoğraflardaki gereksiz ve saçma ayrıntıları kolaylıkla silebileceksiniz.

Araç, fırçalar sayesinde fotoğraflarınız üzerinde düzenlemeler yapmanızı sağlıyor. Aracın tek emeli nesne silmek değil, nesne de eklemek. Örnek olarak fotoğrafa ağaç, bulut, çimen, kapı yahut tuğla ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede fotoğraflarınızı daha estetik bir hâle getirebiliyorsunuz.

Fotoğraflardaki İstenmeyen Şeyleri Ortadan Kaldıran Uygulama

Yukarıdaki fotoğraflarda görüldüğü üzere bu epeyce kaliteli bir formda gerçekleştirilebiliyor. Natürel hepsi gerçekçi olacak diye bir kural yok lakin denemeye kıymet diyebiliriz. Aracı kendiniz denemek isterseniz siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Araç şu an için kusursuz durumda değil, ufak tefek pürüzleri bulunuyor lakin hâlâ geliştirme sürecinde olduğunu belirtmekte yarar var. Şayet nasıl kullanacağınızı anlayamadıysanız, bu kısa anlatım görüntüsüne da göz atabilirsiniz.