Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

Google’da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

Bazen yaptığımız aramayla ilgisi olmayan sonuçlarla da karşılaşabildiğimiz Google'da, karşılaştığımıza bin pişman olacağımız bahislerin da olduğunu az çok hepimiz biliyoruzdur. Bunlardan kimilerini aşağıda listeledik. Olabildiğince bu mevzulardan uzak durmak, hassas bireylerin ruh sıhhati açısından değer taşıyor olabilir.

9. Plasenta Sıvısı

Çocuk sahibi olmanın eğlenceli olabileceğini düşünmüş olabilirsiniz. Bebeklerin sevimlilikleri, hatta arkadaşlarınızın çocuklarının olması sizin de bir tane yapmanızı düşündürebilir. Böylelikle öteki kardeşleriyle birlikte de oynayabilirler. Şayet bu türlü düşünüyorsanız ve Google’a ‘placenta’ yazarak bir araştırma yapmaya kalkacak olursanız, fetusu uterusa bağlayan göbek bağlarıyla ilgili sonuçlarla karşılaşacaksınızdır. Aşağıya hakikat indikçe fotoğrafların makûs olduklarını düşünmeye başlayabilirsiniz. Oralarda bir yerde kendi plasentalarını yiyen beşerlerle ilgili yazıları ve birtakım plasenta tanımlarını göreceksiniz. Hatta plasenta püresi hazırlayan annelere denk geleceksiniz. Elbette bu türlü şeyleri yapmayı seven beşerler olacaktır, lakin genele baktığımızda pek çok kişi bu durumdan rahatsızlık duyacaktır.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

8. Calculus köprüsü

Matematik ödevinizle ilgili yardıma gereksiniminiz olduğunda öncelikle internete başvuruyorsunuzdur. Elbette bu durum gayet olağan. Çünkü herkes o denli yapıyor. Ancak şayet calculus sözünün yanına ‘bridge (köprü)’ sözünü de eklerseniz, kimi kabuslalarla karşılaşabilirsiniz. Zira bu tabir diş hekimliği literatüründe ‘aşırı tartar oluşumu’ manasına geliyor. Şayet bu kelimeyi araştırmaya karar verirseniz, sonraki yirmi dakika boyunca dişlerinizi zalimce fırçalamaya başlayabilirsiniz. Size göstereceğimiz orta dereceli bir calculus birikimi olan dişler. Lakin google’da daha ayrıntılı arama yapacak olursanız, daha da beterlerini görebilirsiniz. Birtakım diş tabipleri reddit’te bu oluşumların hayatlarında gördükleri en korkutucu şeyler olduklarını söylüyorlar. Köprüler, temel olarak farklı T’lere bağlanarak süreç içerisinde oluşan tortulardır. Bir dişçinin söylediğine nazaran birtakım hastalarında plaka altına yerleşmiş kurtçuklar varmış. Konu o kadar çirkinleşebiliyor yani. O nedenle siz siz olun, bu türlü bir şeyin başınıza gelmemesi için dişlerinizin artlarını da fırçalamaya ihtimam gösterin.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

7. 'Pain Olympics (Ağrı Olimpiyatları)

Online ortamda yığınlarca çılgınlık var. Birebir vakitte bu çılgınlığa eklemeler yapmak isteyen bir yığın çılgın insan. Bu şok edici görüntülerden biri de ‘Ağrı Olimpiyatları’. Aslında bir çeşit beden değiştirme uzmanlarının toplantısı olan bu aktiflikte, kimin acıya en çok dayanabildiğinin testi yapılıyormuş. Etkinliklerde gönüllüler, vücut değişimi süreçlerine tabi tutuluyorlarmış.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

6. Mavi gofret

Hayır bu ısırabileceğiniz bir gofret değil. Üstelik çok daha korkutucu. Size tavsiyemiz, bu şeyle ilgili google’da arama yapmamanız. Yeni gofretin cinsel yolla bulaşan ve yalnızca bayanları etkileyen kurgusal bir hastalık yaydığına inanılıyor.  Rivayet odur ki mavi renk cilt bozukluğuna sebep olan gofret, insanların hayali şeyler görmelerine de neden oluyormuş. Bu türlü bir şeyin gerçek olmayacağını düşünebilirsiniz ancak tekrar de bu korkutucu manzaralara göz atmaktan da kendinizi alamazsınız. Beşerler bu gofretle yayılan hastalığın maya mantarlarının sebep oldukları bir çeşit enfeksiyon olduklarına dair söylentiler yayıyorlarmış. Buna inanan şahıslar de doğal olarak kaygıya kapılıyorlarmış. Aynı görüntüde tüm bunların kandırmacadan ibaret olduğunu belirten bir uzmanın görüşü de yer alıyor.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

5. Benjamin Bennett

Bir kameraya 4 saat boyunca gülümseyerek bakmak suretiyle 190.000 takipçi kazanmanın mümkün olacağı aklınıza gelmediyse, yanılıyorsunuz. Bu çocuk yalnızca oturarak neredeyse hiç gözünü kırpmadan ve hareket etmeden kameraya bakıyor. Dahası, her biri ortalama 4 saatten oluşan 272 adet görüntü imgesinin olması. Bir manzarada banyoda tuvaletini yaptığını söyleyerek dışarı çıkın diyen bu vatandaşın akıl sıhhati ile ilgili önemli meseleleri olduğu düşünülüyor. Birebir vakitte garip bir meditasyon yaptığını düşünenler de var. Hepsi bir yana, bu şahıs konutta bu formda otururken meskene hırsız girdiği halde kılını kıpırdatmamış. Onu bu halde gören hırsız, ondan çok korkmuş olmalı.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

4. NASA Jim

Başka bir garabet YouTube kanalı da ‘Dyne NASA Jim’ ismini taşıyor. YouTube’da şimdi işaretlenmemiş en garip görüntülerin kimileri da burada yer alıyor olsa gerek. Daha evvel NASA’da bilim adamı olduğunu argüman eden şahıs, insanlığın neden acı çektiğini bildiğini, sebebinin materyalizm olduğunu söylüyor. Bu teori Budistlerce ve öteki kimi dinin mensuplarınca kabul gören bir inanış biçimi lakin bu vatandaşın teorisi biraz tuhaf. Materyalizmi insanlara uzaylıların öğrettiğini ve bunun uzaylıların insanları köleleştirmek için kullandıkları bir formül olduklarını tez ediyor. Tıpkı vakitte insanların diğer bir gezegenden geldiklerine inandığını söyleyen şahıs, aç gözlülüğün o gezegende bir felakete sebep olduğunu, hayli tuhaf ve kendince gizemli seslendirme eşliğinde lisana getiriyor.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

3. Travis the Chimp 911

Bir şempanzeyi evcil hayvan olarak edinmeyi düşünmek keyifli bir fikir üzere gelebilir. Ta ki bu öyküyü duyana kadar. Bu hayvanlar sandığımız üzere evcilleştirilemiyor olabilirler. 2009 yılında Connecticut’ta şempanzesi olan biri Karla’yı meskenine davet etmiş. Travis isimli şempanze, olağanda olduğundan daha yırtıcı davranmaya başlamış. Hatta o denli ki, mevcut anahtarlardan kimilerini kullanarak kafesinden çıkmayı başaran şempanzeyi tekrar yerine koymak için yardıma gelen Karla’nın başına ne geldiyse işte o an gelmiş. Ürkütücü bir sesle 911 acil yardım hattını arayan Karla, kendini kaybetmiş bir halde şempanzenin arkadaşının yüzünü nasıl parçalamakta olduğunu bağırarak lisana getiriyor, polisin onu vurmasını istiyormuş. Maymunu bıçaklamayı denemiş lakin başarılı olamamış. Şempanzenin sesini görüntünün art fonunda işitebiliyorsunuz. Karla hayatta kaldı lakin arkadaşının yüzü darmadağın oldu.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

2. CIA ve FBI declassified documents

Devlete itimadınızı bütünüyle kaybetmek ve uzaylılarla ilgili şeyleri anlamak, bizden gizlenmek için neler yaptıklarını öğrenmek istiyorsanız, bu evrak yığınına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Lakin doğal çıkamayabilirsiniz zira tasnif edilmemiş 6.000’den fazla belge var. Bu belgeler FBI ve CIA’in kendi sitelerinde bulunanlara emsal nitelikte  gerçek belgeleri ortaya çıkarıyor. Hatta evraklar ortasında Hitler’in denizaltıyla Arjantin’e nasıl kaçtığından bahseden bir evrak bile var. Bir öbür dokümanda Kennedy idaresinin Amerika’da gerçekleştirmeyi düşündüğü terörist bir akından kelam ediliyor. Böylelikle Küba’yı işgal etmek için halkın takviyesinin de alındığı bir mazeret üretilmiş olacakmış. Pisliği karıştırdıkça daha da çok şey açığa çıkıyor. Nihayetinde tasnif edilmemiş evraklarda yer alan olayların 40-60 yıl evvel gerçekleştiklerini, dolayısı ile yaşayan rastgele bir Amerikan liderin bu kabahatlerden dolayı yargılanamayacakları gerçeğiyle şaşkına uğruyorsunuz.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

1.Korkunç tekrar doğan dolls dolls’lar (oyuncak bebekler)

Şüphesiz ki epeyce ürpertici olan bu bebekler, çocuğunuzun oynaması için mağazadan alacağınız cinsten bebekler değiller. Bilgisayarda 3 boyutlu olarak tarandıktan sonra basılan bu canlı görünümlü bebeklerin bir sitedeki satış fiyatları 700$ civarında. Bu derece fiyatlı olmasının nedenleri ortasında ilikleri kurutacak bir neden yer alıyor. Rivayet odur ki geçmişte düşük yapan ya da çocuk sahibi olamayan bayanların sahip olmak istedikleri bebeklere yakınlık hissetmelerini sağlamak için bu kadar gerçekçi yapılan bebekler, otomobilde bırakıldıklarında acil yardım sınırlarını aramışlar.Başka bir rivayette ise şeklen değişikliğe uğratılan bu bebeklerin tekrar eski hallerine döndükleri tarafında.

Google'da Asla Aramamanız Gereken 9 Konu

Hassas bünyeye sahip olanlar için tavsiyemiz, hayli ürkütücü öykülerle dolu Google’da bu mevzularla ilgili aramalar yapmamaları.