Huawei Nova 5 Pro'nun Orijinal Görselleri Paylaşıldı

Huawei Nova 5 Pro’nun Orijinal Görselleri Paylaşıldı

Amerika Birleşik Devletleri'nin yaptırım kararıyla uğraşan Huawei, sürat kesmeden piyasaya eser sürmeye de devam ediyor. Kendi işletim sistemiyle ilgili de çalışmalarını sürdüren Huawei, önümüzdeki periyotlarda de isminden sıkça kelam ettireceğe benziyor. Huawei bu kere 21 Haziran'da, Çin'in Vuhan kentinde Nova 5 serisini tanıtacak ve yapılan tanıtımların akabinde modeller piyasaya sürülecek. Piyasaya sürülmesine sayılı günler kala Huawei, Nova 5 Pro'nun manzarasını takipçileri ile paylaştı. Karşınızda Huawei Nova 5 Pro;

Huawei Nova 5 Pro'nun Orijinal Görselleri Paylaşıldı

Farklı renk seçeneklerine sahip olacak olan Nova 5 Pro'nun hayli yüksek bir ekran/kasa oranı ve holografik cam kaplama art kısmı dikkatlerden kaçmıyor. Fiziki görünüşünün yanı sıra 4'lü art kamera kurulumuna sahip olan Nova 5 Pro'nun, 48 megapiksel çözünürlüğünde bir ana art kameraya sahip olması bekleniyor. Çentikli ekrana sahip olacak olan Nova 5 Pro'nun ön kamerası ise 32 megapiksel çözünürlüğünde olacak.

Nova 5 Pro'lar 2 farklı opsiyonel seçenek ile birlikte müşterilerini bekliyor olacak. Bu opsiyonlar 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama seçeneği 8 GB RAM ile 512 GB'lik dahili depolama alanı biçiminde olacak. Müşteriler, diledikleri opsiyonel seçeneklere sahip olabilecekler. 

Huawei'nin bu yeni modeli şu an için Çin'de ön sipariş sistemine açıldı. Bir Huawei Nova 5 Pro sahibi olmak isteyen Çinli müşteriler, 6 dolar (yaklaşık 35 TL) depozito karşılığında Nova 5 Pro için ön sipariş vermiş oluyorlar.

Huawei'nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı Nova 5 Pro ile ilgili ayrıntılar şimdilik bu kadarla hudutlu. Telefonun tüm teknik özellikleri ve fiyatının katılaşmasıyla birlikte, Nova 5 Pro ile ilgili tüm bilgilere sahip olmuş olacağız.