Huawei Nova 5i Pro'nun Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Huawei Nova 5i Pro’nun Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Huawei'nin uzun vakittir bahsettiği akıllı telefon serisi Nova 5'in duyurulmasına bir haftadan daha kısa bir vakit kaldı. Aygıtlar hakkında birçok ayrıntı açığa kavuşmuşken yayınlanan yeni bir bilgi ise akılları karıştırdı çünkü Nova 5 serisinin bir öteki model akıllı telefona daha sahip olacağı, görselleriyle birlikte ortaya çıktı.

Huawei Nova 5i Pro'nun Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Hâlihazırda Nova 5i, Nova 5 ve Nova 5 Pro akıllı telefon modellerine sahip olacağı bilinen Huawei'nin Nova 5 serisinde Nova 5i Pro isimli bir aygıtın daha olacağı belirtiliyor. Aygıtın ortaya çıkan fotoğraflarında ön tarafında bulunan çentik içerisinde daha evvel görülmemiş iki adet selfie kamerası barındırdığı direkt göze çarpıyor.

Huawei Nova 5i Pro'nun Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Cihazın ön tarafında olduğu üzere art tarafında da iki adet kamera bulunuyor. Parmak izi okuyucusunun art tarafta konumlandırıldığı Nova 5i Pro'nun ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olmayacağı anlaşılıyor. Fotoğraflara nazaran yeşil ve siyah olmak üzere en az iki renk seçeneğine sahip olacak olan aygıt, öbür Nova 5 serisi akıllı telefonlarla bir arada 21 Haziran tarihinde Huawei tarafından düzenlenecek bir aktiflikte duyurulacak.