Keanu Revees Hayranlarından 'Yılın Kişisi' Kampanyası

Keanu Revees Hayranlarından ‘Yılın Kişisi’ Kampanyası

Ünlü Time mecmuası, her yıl 'yılın kişisi'ni seçiyor. Bu sembolik bir durum olsada tüm beşerler bu durumu önemsiyorlar. Mecmua genelde o yıl içerisinde kıymetli bir tesir yaratmış olan siyasetçi, bilim insanı, gazeteci üzere isimleri yılın şahsı olarak belirliyor lakin ünlü isimlere çok da yer vermiyor. Ayrıyeten Time mecmuası, 2006 yılında da rastgele bir kişiyi yılın şahsı olarak belirlemedi. Bunun yerine 'Siz' olarak genel bir tabir kullanarak dünya üzerinde yaşayan herkesi yılın şahsı olarak seçti.

Çoğumuzun Matrix'ten tanıdığı lakin son zamanlarda Fortnite, Toy Story 4, Cyberpunk 2077 üzere projelerde de yer alarak yeni jenerasyon tarafından da çok konuşulan Keanu Reeves'in hayranları, Time mecmuasının yılın bireyini Keanu Reeves olarak seçmesi için change.org üzerinden bir imza kampanyası başlattı. Bir Keanu Reeves hayranı olan Jackson Beem, bu kampanyayı geçtiğimiz hafta başlattı ve maksadı yalnızca 15 bin kişiydi. Fakat bu kampanyanın beklenenden daha fazla dayanak görmesiyle birlikte amaç 35 bine yükseltildi. Haberi oluşturduğumuz bu dakikalarda ise kampanya 30 binin üzerinde imza toplamayı başardı.

Keanu Revees Hayranlarından 'Yılın Kişisi' Kampanyası

Oyunculuğu ve karakteriyle hem hep takdir edilen hem de gündemden düşmeyen Keanu Reeves, başlatılan bu kampanya hakkında şimdi bir açıklama yapmadı. Time mecmuasından de bahisle ilgili olarak rastgele bir açıklama gelmedi. Bakalım hayranların bu kampanyası ve dayanakları, Time mecmuasının bu yıl Keanu Reeves'i yılın şahsı olarak seçmesini sağlayacak mı?

Eğer sizlerde bu kampanyaya dahil olmak isterseniz burada bulunan ilişkiyi kullanabilir, Keanu Revees'in yılın kişi olarak seçilmesi için takviye verebilirsiniz.