Poco F1'e İçin Yeni MIUI Güncellemesi Yayındandı

Poco F1’e İçin Yeni MIUI Güncellemesi Yayındandı

Akıllı telefon üreticileri için müşterilerinin güvenliklerini sağlamak büyük bir ehemmiyet arz ediyor. Gerek bilgisayar korsanlarının hücumlarını önlemek için gerekse akıllı telefonlarını şimdiki tutarak performans kayıplarından kaçınmaya çalışan şirketler, yazılımlarını sistemli olarak güncelliyorlar.

Poco F1, MIUI v10.3.5.0 güncellemesini almaya başladı. Mayıs 2019 Android güvenlik yamasını da içeren bu güncelleme, aygıta bir kadro yeni özellikler ekliyor.

Poco F1'e İçin Yeni MIUI Güncellemesi Yayındandı

Güncelleme ile birlikte Poco F1 kullanıcıları kilit ekranlarının saatlerini özelleştirebilecekler. Ayrıca aynı anda iki uygulamanın çalıştırılması da daha fonksiyonel hale getirildi. Bununla birlikte güncelleme, performans iyileştirmeleri ve bilinen kusurların düzeltilmesini de içeriyor. 387 megabyte boyutunda olan bu yenileştirme akıllı telefonun ilgili bölümünde MIUI v10.3.5.0.PEJMIXM olarak geliyor.

Bu güncelleme, telefonlara basamaklar halinde teslim edilecek. Tüm kullanıcıların bu sürüme sahip olmaları yaklaşık 1 hafta sürecek. Şayet sizde bir Poco F1 sahibiyseniz telefonunuza güncellemenin gelip gelmediğini manuel olarak denetim edebilirsiniz. Bunun için telefonunun 'Ayarlar' menüsüne gitmeniz ve buradan da  'Telefon hakkında' kısmına erişmeniz gerekiyor. Burada bulunan 'Sistem güncellemesi' seçeneğine dokunduğunuzda akıllı telefonunuza bu güncellemenin gelip gelmediğini anlayabilirsiniz. Sizi aşağıdaki üzere bir menü ve bilgilendirici karşılayacak;

Poco F1'e İçin Yeni MIUI Güncellemesi Yayındandı

Tüm bu güncellemenin yanı sıra şirketin Genel Müdürü, Poco'nun Android Q programına dahil edildiğini ve bu modellerin Android Q güncellemelerini de alabileceğini söyledi.