Samsung Galaxy A90'ın Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A90’ın Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

Teknoloji devi Samsung, Galaxy A serisi akıllı telefonlarının en üst modeli olacak olan Galaxy A90 üzerinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Çalışmaların neredeyse sonuna gelen şirket, akıllı telefonu test etmeye başladı. SM-A908N model numarasına sahip olan Samsung Galaxy A90'nın kızaklı yapısı uzunca bir müddet tartışılmışken artık de telefonun donanımsal özellikleriyle ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte Samsung'un önümüzdeki periyotlarda piyasaya sürmeye hazırlandığı Galaxy A serisinin en üst donanımsal özelliklere sahip olan modeli Galaxy A90;

Samsung Galaxy A90'ın Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A90, 5G dayanağının yanı sıra 32 megapiksel çözünürlüğünde bir art kameraya sahip olacak. Fakat bu kameranın hareketli olup olmayacağı hakkında ise rastgele bir bilgi yok. Birinci art kameranın yanı sıra Galaxy A90 iki art kameraya daha sahip olacak. Bu art kameralardan bir tanesi 8 megapiksel çözünürlüğünde olacak lakin bu ve öbür art kameranın fonksiyonlarının ne olacağı şimdilik bilinmiyor. 

Samsung'un bu yeni akıllı telefon modelinin piyasaya ne vakit sürüleceği, ne vakit lansman yapacağı, fiyatının ne kadar olacağı ve hangi ülkelerde satışa çıkacağı üzere ayrıntılarla birlikte öteki donanımsal özellikleri de bilinmiyor. Çok büyük bir ihtimalle önümüzdeki bir ya da iki hafta içerisinde bu telefonla ilgili başka ayrıntılı bilgiler ortaya çıkmış olacak.