Samsung Galaxy Note10’un Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10’un Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10, şirketin yeni amiral gemisi olmak için hazırlanıyor ve telefonları birinci sefer ne vakit göreceğimiz bilgisi elimize ulaştı. Koreli kaynaklardan alınan bilgilere nazaran Samsung Galaxy Note 10, resmi olarak 10 Ağustos tarihinde tanıtılacak.

Samsung’un izlediği tanıtım takvimiyle de örtüşen bu tarih, şu an için gerçek görünüyor. Samsung, Ağustos tarihinde phablet serisi telefonlarını tanıtma konusunda bir çeşit nam salmış durumda. Geçtiğimiz sene Galaxy Note9, 9 Ağustos tarihinde tanıtılmıştı. Samsung’un bu örüntüyü devam ettirerek Note10’u 10 Ağustos’ta tanıtması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note10’un Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Tanıtım tarihinin yanı sıra Galaxy Note10’dan beklenen birçok bilhassa ilgili bilgiler de bulunuyor. Ekrana gömülü parmak izi okuyucunun yanı sıra çerçevesiz tasarım da bizleri bekliyor. Dahası, Samsung Galaxy Note10’un dört kameraya kadar çıkacak bir kamera dizilimini de bünyesinde barındırması argümanları da mevcut.

Son vakitlerde ortaya çıkan en farklı söylentilerden biriyse Samsung’un iki adet Note aygıtını tanıtacağı. Bu vakte kadar Galaxy Note serisinde sırf tek bir aygıt tanıtan Samsung, bu sene 6,4 ila 6,5 inç ortası bir telefonun yanı sıra 6,7 inçlik bir cihaz da tanıtacak. Tüm bunların yanı sıra 5G dayanaklı bir cihazın geleceği bilgisi de mevcut.