Steam Yaz İndirimi Kampanya Tarihi Ortaya Çıktı

Steam Yaz İndirimi Kampanya Tarihi Ortaya Çıktı

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte oyunseverler gözlerini Steam'in yaz indirimleri kampanyasına dikti. Valve'ın Steam platformu için artık bir gelenek haline gelen bu indirimler dahilinde pek çok tanınan oyun, büyük oranda indirime giriyor. Hem oyun oynamayı seven bireyler hem de oynamasalar bile kütüphanelerinde bir oyunu bulundurmak isteyenler, bu kampanya dahilinde istedikleri oyunları satın alıyorlar. Oyunseverlerin merakla beklediği Steam'in yaz indirimleri kampanyasının ne vakit başlayacağına dair bilgiler ise Twitter üzerinde yapılan bir duyuruyla ortaya çıktı. Twitter'da Steam Database kullanıcı ismiyle yapılan bir duyuruda, Steam yaz indirimlerinin 25 Haziran 2019 tarihinde başlayacağı ve iki hafta süreceği söz edildi. İşte o tweet;

Steam Yaz İndirimi Kampanya Tarihi Ortaya Çıktı

Resmi bir açıklama olmasa da ortaya çıkarılan bu tarih ziyadesiyle dengeli. Bunun nedeni Steam'in genelde 21-23 Haziran tarihleri ortasında bu indirimi başlatıyor olması. Şayet bu argüman yanlışsız çıkarsa Steam, 2019 yılında da alışılmış bir tarihte yaz indirimlerini başlatmış olacak. 

Steam tarafından yapılacak olan resmi açıklamalarla birlikte hem hangi oyunların indirim kapsamına alınacağını hem de indirimlerin ne vakit başlayacağını net olarak öğrenmiş olacağız. Steam'den gelecek olan haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Pekala siz bu yaz hangi oyunları indirim kampanyası dahilinde satın almayı düşünüyorsunuz?