Vivo Z1 Pro İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Vivo Z1 Pro İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Vivo Z1 Pro için şimdi resmi bir piyasaya sürülme tarihi olmamasına karşın telefon yakın zamanda Flipkart’ta satışa sunulacak. Telefon, önünde ekrana gömülü bir kamerayla ve gerisinde 3 kamerayla birlikte gelecek. 

Vivo Z1 Pro İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Telefonun dizaynıyla ilgili buraya kadar bir şeyler biliyorduk fakat bugün Flipkart’ta gözüken bir reklamla daha fazla şey öğrenme talihimiz oldu. Vivo Z1 Pro, Snapdragon 710 SoC işlemcinin daha yenilenmiş bir kopyası olan Snapdragon 712’ye sahip olacak. Bu, birebir vakitte Z1 Pro’nun Çin’de çıkan versiyonu olarak kabul edilen Vivo Z5X’ten biraz daha farklı olduğunu manasına geliyor. Buna ek olarak Z5X 16 MP bir selfie kamerasına sahipken, Z1 Pro 32MP’lik bir ön kameraya sahip olacak. 

Bunun dışında, telefon 5.000 mAh bir bataryayla gelecek. Üçlü kamera sistemi hakkında ise bilgilerimiz kısıtlı. Henüz aygıtta hangi sensörlerin üçlü kamera kurulumunu oluşturacağını bilmiyoruz. Dual Engine süratli şarj ise onaylandı ve bütün bu özelliklere sahip bu telefon, Hindistan’da 1.435 TL üzere ucuz bir fiyata satılıyor.