Gizlilik Politikası

TeknolojiSektoru.Com olarak gizliliğimizi korumaya kararlıdır , bizde bu bağlamda gizlilik politikası sayfamız ile bilgilendirme yapıyoruz. Bu web sitesi veya “İletişim” seçeneği aracılığıyla sizden bilgi toplamadaki birincil hedefimiz, web sitemizi kullanırken size sorunsuz ve özelleştirilmiş bir deneyim sunmaktır. Bu web sitesini kullandığınızda, kişisel bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında belirtilen şekilde TeknolojiSektoru.Com tarafından kullanılmasına izin vermiş olursunuz. Bu web sitesi üzerinden toplanan bilgileri nasıl kullandığımızı anlamak için lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyun. Bu Gizlilik Politikası TeknolojiSektoru.Com tarafından zaman zaman önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

TeknolojiSektoru.Com kişisel bilgilerinizi nasıl kullanır?

TeknolojiSektoru.Com, sizden yalnızca sizin tarafınızdan bize gönüllü olarak gönderilen veya ifşa edilen, posta, telefon, faks ya da ifşa edilen bilgiler de dahil olmak üzere bu tür kişisel bilgileri ( örneğin ad, adres, telefon numarası, e-posta adresi vb.) Toplar . elektronik olarak. TeknolojiSektoru.Com, web sitenizi işletmek ve geliştirmek için kişisel bilgilerinizi toplu olarak kullanır. TeknolojiSektoru.Com sitesinin içeriğini, düzenini ve hizmetlerini iyileştirmenin yanı sıra pazarlama ve tanıtım çalışmalarımızı geliştirmek için üyelerimizin davranışları da dahil olmak üzere site kullanımını istatistiksel olarak analiz ediyoruz.

TeknolojiSektoru.Com kişisel bilgilerinizi nasıl korur?

İnternet üzerinden veri iletimi güvenli değildir, ele geçirilebilir veya değiştirilebilir ve / veya virüs içerebilir. Bu riskler, bu web sitesi aracılığıyla bizimle iletişim kuran herkes tarafından kabul edilmiş sayılır. Kişisel bilgilerinizi korumaya çalışırken, TeknolojiSektoru.Com verilerin eksik iletilmesinden, herhangi bir gecikmeden, kötü amaçlı koddan kaynaklanan herhangi bir hasardan, herhangi bir üçüncü tarafın değiştirmesinden ve / veya hatalar nedeniyle kişisel bilgilerinizin ifşa edilmesinden sorumlu olmayacaktır. üçüncü tarafların iletiminde veya yetkisiz işlemlerinde. Kişisel bilgilerinizi aldıktan sonra, TeknolojiSektoru.Com gizliliğini korumaya ve dikkatli davranmaya çalışacaktır.

Gizlilik Politikamız hakkında başka sorularınız varsa kime başvurabilirsiniz?

Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya yorum yapmak isterseniz, lütfen İletişim veya info@TeknolojiSektoru.Com posta adreslerinden bize ulaşınız.