Boşta Kalan Galaxy Fold Ünlüleri, S10 İçin Reklam Çekti

Boşta Kalan Galaxy Fold Ünlüleri, S10 İçin Reklam Çekti

Teknoloji devi ve akıllı telefon kesiminin başkanı Samsung, katlanabilir telefonuyla birlikte kullanıcılarını büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Ekranlardaki problemler sebebiyle tanıtımdan sonra satışa çıkışı iptal eden ve ön siparişle aygıtı alanlara paralarını geri veren Samsung, aygıtın çıkışı için önemli hazırlıklar da yapmıştı.

Onlarca ülkede gerçekleştirilen lansmanın yanı sıra birçok bireyle de anlaşan Samsung, işler planladığı üzere gitmeyince planlarında değişikliğe gitti. Bu plan değişikliğine Galaxy Fold tanıtımı için anlaştığı ünlüler de dahil oldu.

Boşta Kalan Galaxy Fold Ünlüleri, S10 İçin Reklam Çekti

Samsung'un Galaxy Fold tanıtımı için anlaştığı ünlüler, uzun bir müddettir boş kaldıkları için diğer bir alanda tanıtım yapmaya başladılar. Samsung'un katlanabilir telefonu Galaxy Fold'dan hâlâ bir ses alınamamasıyla birlikte Galaxy S10'lara odaklanan ünlüler, #DoWhatYouCant (Yapamadıklarını Yap) isimli bir kampanya sineması çekti.

Samsung'un anlaştığı isimler ortasında Fortnite yayıncısı Ninja, toplumsal medya fenomeni Lil Miquela, ünlü DJ Steve Aoki ve Stranger Things yıldızlarından Millie Bobby Brown bulunuyor.

Boşta Kalan Galaxy Fold Ünlüleri, S10 İçin Reklam Çekti

Twitch'teki Fortnite yayınlarıyla ünlenen Ninja, geçtiğimiz haftalarda Galaxy S10 5G ve 5G'nin ona kattıkları hakkında bilgiler vermişti. Bunun yanı sıra Lil Miquela, Galaxy S10 aygıtını kullanarak Instagram'da kendi markasını kurma tecrübesini aktarmıştı. Dörtlüden geriye kalan Steve Aoki ve Millie Bobby Brown da yakın vakitte Samsung'un amiral gemisi Galaxy telefonlarıyla ilgili tecrübelerini aktaracak.

Boşta Kalan Galaxy Fold Ünlüleri, S10 İçin Reklam Çekti

Millie Bobby Brown ve Steve Aoki şu an için Samsung tecrübelerini aktarmamış olsa da dörtlünün bir ortada bulunduğu bir reklam yayınlandı. Yaklaşık bir dakika olan reklam sinemasında dörtlünün telefonları hangi formlarda kullandığı ve ne üzere artıları olduğu ziyadesiyle kısa bir biçimde aktarıldı. Reklam sineması de 'Yapamadıklarını Yap' sloganıyla son buldu.

Samsung'un Galaxy Fold aygıtından ses gelmeyince Galaxy S10 ailesi için tasarladığı yeni tanıtım sinemasına aşağıdaki irtibat aracılığıyla ulaşabilirsiniz.