ChocoTaco, Yanlışlıkla Hayatının Vuruşunu Yaptı

ChocoTaco, Yanlışlıkla Hayatının Vuruşunu Yaptı

Son yıllarda hayatta kalma oyunları, çok önemli bir oyuncu kitlesine sahip. PUBG'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte adeta patlayan hayatta kalma oyunları, oyuncu kadar izleyici sayısına da sahip. Hal bu türlü olunca da yayıncılar, genelde bu oyunları oynuyorlar. 

Twitch dünyasının en tanınan isimlerinden olan ChocoTaco, PUBG'nin birinci haritası olan fakat son periyotlarda büyük yeniliklerin getirileceği açıklanan Erangel haritasındaki bir yanılgıyı, izleyicilerine göstermek istiyordu. Aslında bu kolay bir oyun yanlışıydı lakin yaşananlar, herkesin ağzını açık bıraktı.

ChocoTaco, Yanlışlıkla Hayatının Vuruşunu Yaptı

Bir ağrı kesici kullandıktan sonra Kar 98 isimli keskin nişancı tüfeğini alan ChocoTaco, büsbütün rastgele bir atış yaptı. Lakin yaptığı bu atış, 401 metre uzağındaki bir rakibini vurmasına neden oldu. Yayıncının o an yaşadığı şaşkınlık, dikkatlerden kaçmadı.

İlk şaşkınlığını üzerinden atan ChocoTaco, kahkahalar atarak ne olduğunu anlamaya çalıştı. Daha sonra oyunun tekrar izleme kısmına geçen ChocoTaco, rakibi nasıl vurduğunu takipçileriyle birlikte anlamaya çalıştı. 

İşte o anlarda yaşananlar:

Böylelikle ChocoTaco, yalnızca bir yanılgıyı göstermek isterken bugüne kadarki en etkileyici atışlarından bir adedini yapmış oldu.