eFootball PES 2020'de Manchester United da Yer Alacak

eFootball PES 2020’de Manchester United da Yer Alacak

Bugüne kadar “PES” diye söylediğimiz fakat bu yıl isim değişikliğine giderek başına “eFootball” sözünün geldiği eFootball PES 2020, İngiltere ligini sevenleri çok yakından ilgilendiren bir haberi duyurdu. Konami tarafından yapılan duyuruda, şirketin İngiltere liginin önde gelen kulüplerinden Manchester United ile muahedeye vardığı ve eylül ayında piyasaya sürülecek olan oyunda takımın tam lisanslı olacağı tabir edildi. Ayrıyeten bu muahedenin uzun vadeli olduğu da belirtildi.

Şirketin geçtiğimiz günlerde duyurduğu Arsenal mutabakatı da düşünüldüğü vakit, eFootball PES 2020'de Liverpool FC'yi bu sene görmeyeceğiz manasına geliyor. Bunun nedeni Konami'nin yalnızca iki İngiliz ekibine lisanslı olarak yer veriyor olması.

eFootball PES 2020'de Manchester United da Yer Alacak

Yapılan bir basın açıklamasıyla duyurulan bu mutabakat, tanınan oyunda Machester United'ın furbolcularıyla birlikte kadronun özgün futbol alanı olan Old Trafford stadyumununda oyuna ekleneceği manasına geliyor. Bu da eFootball PES 2020'de Old Trafford'u tüm ihtişamıyla ve ince ayrıntılarıyla görebileceğimizi açıkça ortaya koyuyor. Esasen paylaşılan görseller de bu kanıyı dayanaklar niteklikte.

eFootball PES 2020'de Manchester United da Yer Alacak

Konami ayrıyeten, bu mutabakatın duyurulmasını YouTube üzerinden de paylaştı. Paylaşılan bu görüntü, hem oyuncuların hem de stadyumun genel görünümünü gözler önüne seriyor.