Fortnite'a 9.30 Güncellemesiyle Yeni Bir Silah Ekleniyor

Fortnite’a 9.30 Güncellemesiyle Yeni Bir Silah Ekleniyor

Battle Royale oyun çeşidinin önder oyunlarından olan Fortnite, daima aldığı güncellemeler ile sevenlerinin gönüllerini mest ediyor. Daima güncellenen ve yeni özelliklere sahip olan Battle Royale oyununda düzenlenen etkinlikler de oyuncuların Fortnite'ta daima olarak eğlenmesine imkan tanıyor. Bugün ortaya çıkan güncelleme notlarına nazaran Fortnite'a yeni bir silah ekleniyor.

Fortnite'a 9.30 Güncellemesiyle Yeni Bir Silah Ekleniyor

Fortnite'ın yeni V9.30 güncellemesi, oyuna bir sürü yenilik getirmenin yanında kimi yanılgı düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri de içeriyor. Tambur Pompalı olarak listelenen yeni silah Yaygın, Sıra dışı ve Az çeşitlerde bulunabilecek. Tek şarjörüne 12 mermiyi sığdırabilen Tambur Pompalı; atış başına 45, 47 ve 50 hasar verebilecek.

Fortnite'a 9.30 Güncellemesiyle Yeni Bir Silah Ekleniyor

Tambur Pompalı silahının yerdeki ganimetlerde, otomatlarda ve ganimet taşıyıcılarında bulunabileceği belirtilirken oyuncuların yeni pompalı silahını buldukları üzere alıp birinciliğe oynayacakları iddia ediliyor. Yeni Tambur Pompalı silahı için Epic Games: “Bu yepisyeni pompalı tüfekle adanın tozunu attırın!” tabirini kullanıyor.