Fortnite'a Yeni Güncellemeyle Birlikte Kostümler de Eklendi

Fortnite’a Yeni Güncellemeyle Birlikte Kostümler de Eklendi

Battle Royale tipindeki oyunların yakaladığı muvaffakiyet, oyunların sunduğu keyif ve rekabetin yanı sıra oyun içi ögelere de epeyce bağlı. Rakiplerine nazaran tasarım manasında epeyce farklı ögeler sunan Fortnite, oyun içi mağazasına yeni ögeler eklemeye devam ediyor. Bu sefer eklenen ögeler, bilhassa farklılık isteyen oyuncuların ilgisini çekecek üzere görünüyor.

Fortnite’ın mağazasına eklenen orijinal skin, havalı yahut sert olmak yerine biraz daha “zarif” tasarlanmış lakin kendine has bir albenisi var diyebiliriz. Fortnite’a yeni eklenen skinlerin isimleri ise Flutter (Pırpır) ve Pillar (Tırtıl).

Fortnite'a Yeni Güncellemeyle Birlikte Kostümler de Eklendi

Mağazadan 1.200 V-Bucks karşılığında satın alabileceğiniz Flutter skini, daha evvelki orduya aitmiş üzere görünen veya robotsu skinlere nazaran ziyadesiyle renkli bir tasarım. Kostümü desteklemek ismine bir de karakterin art tarafında iki adet kelebek kanadı eklenmiş. Kanatlar, oynadığınız sırada çırpılmıyor lakin ilgi cazibeli bir biçimde parlıyor.

Pillar ise biraz daha sert ve tehditkâr görünümlü bir skin. Kendisinin sarı bir kaskı ve kırmızı bir gözlüğü bulunuyor. Bu da onu anime savaşçısı stiline büründürüyor. Tıpkı Flutter üzere bunda da karakterin gerisinde iki adet kanat bulunuyor. Pillar da mağazada 1.200 V-Bucks bedelinde satışta. Skinlerin ikisi de ülkemiz saatiyle sabaha karşı 03:00’e kadar satışta olacak. Almak istiyorsanız tez etmeniz gerekebilir.