Hindistan'da Bir OnePlus One, Alevler İçinde Kaldı

Hindistan’da Bir OnePlus One, Alevler İçinde Kaldı

OnePlus, 2014 yılında OnePlus One isimli aygıtını piyasaya sürerek akıllı telefon pazarında varlığını göstermeye başlamıştı. Eski telefonlar, yavaş yavaş yerini yenilerine bırakırken telefon değiştirme alışkanlığı olmayanlar yahut eski telefon kullanmak zorunda olanlar hâlâ eski modelleri kullanıyorlar lakin eski modeller bazen istenmedik düşünceler çıkarabiliyor. 

Hindistan'da Bir OnePlus One, Alevler İçinde Kaldı

Bir OnePlus One kullanıcısının telefonu, alevler içinde kaldı. Gece 03.15 civarlarında boğucu ve mide bulandırıcı bir kokuyla uyandığını belirten kullanıcı, telefonun alev aldığını gördü lakin neyse ki telefon patlamadan, alevi suyla söndürmeyi başardı. 

Bu, OnePlus One modelinin üçüncü yanma hadisesi. Bu durum, OnePlus telefonlarının üretim kalitesini sorgulamak için kâfi bir sebep oluşturmuyor ancak olayın tekrar de önemli bir kaza olduğu gerçeğini değiştirmiyor. OnePlus Hindistan, olayın ciddiyetini kabul etti ve mevzuyla alakalı “Bu çeşit kazaları ciddiye alıyoruz. Takımımız kullanıcıya ulaştı ve olaya dair soruşturmalarımız devam ediyor” açıklamasını yayınladı.