League of Legends'a 5 Yeni Kostüm Geliyor (Video)

League of Legends’a 5 Yeni Kostüm Geliyor (Video)

2009 yılında Riot Games tarafından piyasaya sürülen ve o gün bugündür çok önemli bir oyuncu sayısına sahip olan League of Legends'a yeni kostümler geliyor. League of Legends'ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulan bu kostüm paketleri, oyunun bir sonraki sürüm güncelleştirmesinde oyun severlerle buluşacak.

Kostüm paketlerini yayınlamadan evvel genelde ayrıntılı olarak açıklayan Riot Games, bu sefer bu türlü bir teşebbüste bulunmadı. Şirket yalnızca YouTube üzerinden bir görüntü paylaştı. Paylaşılan görüntü, kostümlerin genel görünümleri için kafiydi.

League of Legends'a 5 Yeni Kostüm Geliyor (Video)

Paylaşılan görüntüde Pyke, Akali, Jinx ve Irelia'nın kostümlerini görebiliyoruz. Lakin bu kostümler 5 farklı karakter için geliştirildi ve bu görüntüde bir tanesi açıkça gösterilmiyor. Görüntüyü hazırlayan grup; beşinci karakterin görüntünün içerisinde zımnî olduğunu ve oyunseverlerin bu beşinci karakteri bulmakta zorlanmayacaklarını açıkladı.

League of Legends'ın resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan görüntüyü çabucak aşağıdan izleyebilir, beşinci karakterin hangisini olduğunu bizlerle paylaşabilirsiniz.