LG W10'un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

LG W10’un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Akıllı telefon bölümünde son vakitlerde ismi pek anılmayan Güney Koreli ve Seul merkezli teknoloji bölümü devi LG, telefon sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan LG'nin yeni W serisi akıllı telefonuna emsal bir aygıtın fotoğrafı bugün internet aleminde yayınlandı.

LG W10'un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Yabancı bir kaynaktan edinilen bilgilere nazaran W10 akıllı telefonu, LG'nin yeni W serisinin ana modeli olacak. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve art tarafı büsbütün düz olan akıllı telefona ek olarak bugün, art yüzü kıvrımlı olan bir akıllı telefon ortaya çıktı. Aygıtın art kapağının cam olmadığı ve metalimsi bir unsurdan üretildiği de birinci bakışta dikkatleri üzerine çekiyor.

LG W10'un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Çift art kameraya, LED flaşa ve yaklaşık 214 dolar fiyat etiketine sahip olacağı varsayım edilen LG W10'un art tarafında bulunan parmak izi okuyucusu, aygıtın ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olmayacağına işaret ediyor. LG'nin W serisinin öteki modellerini W20 ve W30 halinde isimlendireceği söylentisi de bulunurken LG'nin yakın vakitte aygıtlar hakkında resmi bir açıklama yapması bekleniyor.