Modern Warfare'in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

Modern Warfare’in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

Call of Duty hayranlarının sabırsızlıkla beklediği oyun Çağdaş Warfare, fragmanın çıktığı günden beri birçok kişinin odak noktası olmuş durumda. Ortaya çıkan her yeni bilgiyle birlikte hayranların heyecanı bir nebze daha artarken IGN, oyunun 2v2 Multiplayer modunu inceledi.

Modern Warfare'in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

Gunfight match isimli, küçük bir alanda geçen oyun modunda iki kişilik grupların yer aldığından bahseden IGN, 40 saniyelik oyunlar olarak tasarlanmış. Genelde pusuya yatan şahısları harekete geçirmeyi amaçlayan oyun modunda, harita merkezine pozisyonlandırılmış bir bayrak bulunuyor. Ekiplerden rastgele biri bayrağı üç saniye boyunca koruyabilirse bir puan kazanıyor. Kimsenin ölmemesi durumdaysa kim en çok cana sahipse o kadro kazanıyor. Natürel ki bu oyun modunda canınız yenilenmiyor.

Modern Warfare'in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

2v2 modundaki küçük haritaları beğendiğini bildiren IGN, oyunda herkesin rastgele bir silahla doğduğu oyun modunu da başarılı bulduğundan bahsetti. Herkese rastgele biçimde tıpkı silahın verildiği modda sırf yeteneğin işe yaradığından bahseden IGN, birebir vakitte takımca ilerlemenin de değerli olduğunun altını çizdi.

Oyunun son derece eğlenceli olduğunu ve Infinity Ward'un önemli bir muvaffakiyet yakaladığını söyleyen IGN, öbür çok oyunculu modların 1 Ağustos tarihinde ortaya çıkacağını da bildirdi.

Oyunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz: