Samsung, Galaxy Buds İçin Güncelleme Yayınladı

Samsung, Galaxy Buds İçin Güncelleme Yayınladı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kablosuz kulaklıkları olan Galaxy Buds için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Yayınlanan bu güncelleme yalnızca 1.36 megabyte boyuntunda olsa da, kulaklıklarla ilgili büyük yenilikler içeriyor.

Samsung, Galaxy Buds İçin Güncelleme Yayınladı

Samsung'un yayınladığı bu yeni yazılım, R170XXU0ASF3 olarak kodlanmış durumda ve kullanıcılar bu ufak güncellemeyi çok kolay bir halde yapabiliyorlar. Şayet bir Galaxy Buds sahibiyseniz, bu güncellemeyi yaptıktan sonra kablosuz kulaklıklarınızda üç yenilik göreceksiniz. Bu yeniliklerden bir tanesi, güncellemeden sonra Galaxy Buds'ların artan ses kalitesi. İkinci özellik ise biraz daha geliştirilmiş ve bilinen meselelerinden arındırılmış olan Ambient Sound modu. Bu mod sesli aramalar yahut müzik dinleme aktivitelerinde sesin kalitesini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Son özellik ise batarya düzeyleri göstergesi. Bu gösterge artık, her iki kulaklığın batarya düzeyini de farklı ayrı gösterebiliyor.

Samsung, Galaxy Buds İçin Güncelleme Yayınladı

Eğer bir Samsung Galaxy Buds sahibiyseniz kulaklıklarınızı güncellemek için iki farklı yoldan bir adedini seçebilirsiniz. Birinci olarak telefonunuzda bulunan ya da Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz Galaxy Wearable uygulamasını kullanarak bu güncellemeyi edinebilirsiniz. İkinci sistem olarak Windows ya da macOS işletim sistemlerinden birisini kullanan bir bilgisayara sahipseniz, Galaxy Buds Manager uygulamasını kullanarak da kulaklıklarınızı güncelleyebilirsiniz.