Samsung Galaxy Tab A 8 inç 2019 Duyuruldu

Samsung Galaxy Tab A 8 inç 2019 Duyuruldu

Teknoloji devi Samsung, yeni tableti Galaxy Tab A 8 inç 2019'u resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Şık dizaynıyla dikkat çeken model, 8 inçlik ekran boyutuyla kullanıcıların tüm isteklerini karşılayabileceğe benziyor.

İşte Samsung'un yeni tableti Galaxy Tab A 8.0 inç 2019;

Samsung Galaxy Tab A 8 inç 2019 Duyuruldu

8 inç TFT ekranın kullanıldığı bu tablet, 16:10 ekran oranıyla geliyor ve 4 çekirdekli bir işlemciden güç alıyor. Bu işlemcinin temel frekans suratı 2.0 GHz. 2 GB RAM ile desteklenen model, sahip olduğu 32 GB'lik dahili depolama imkanının yanı sıra 512 GB'a kadar microSD kart takviyesi sunuyor. Bu sayede kullanıcıların depolama alanı ile ilgili bir sıkıntıları kalmıyor.

8 megapiksellik art kamerası bulunan Galaxy Tab A 8 inç 2019'un 2 megapiksellik ön kamerası, imajlı aramalarda kâfi kaliteyi sunabilecek kapasitede. 

Tüm bu özelliklerine ek olarak Samsung'un yeni tableti, çocuklar için geliştirilen “Kids Home” modunu destekliyor. Ayrıyeten bu eserin satın alınması dahilinde, 3 ay boyunca Spotify Premium aboneliği ve 2 aylık YouTube Premium aboneliği de fiyatsız olarak Samsung tarafından veriliyor.

Tüm bu özellikleriyle birlikte duyurulan yeni Galaxy Tab A 8 inç 2019 modelinin fiyatı ve piyasaya sürülme tarihi şimdi açıklanmadı. Samsung'un ilerleyen günlerde bu bilgileri de paylaşması bekleniyor.