Samsung, Huawei Telefon Hediyeli Bir Etkinlik Düzenliyor

Samsung, Huawei Telefon Hediyeli Bir Etkinlik Düzenliyor

Bugüne kadar pek çok aktiflikte Huawei akıllı telefonların ödül olarak verildiğini görmüştük. Bu aktifliklerin ortak noktası ise Huawei tarafından düzenlenmesi ya da desteklenmesiydi. Haberimize husus olan aktiflikte ise düzenleyen şirket Samsung, ödül ise Huawei telefon oldu.

24 Haziran tarihinde 'ISOCELL' isimli aktifliğini Weibo hesaplarında duyuran Samsung, kazanana Huawei'nin Nova 4e telefonunu ikram edeceğini duyurdu. Siz sormadan biz söyleyelim: Samsung, Huawei Nova 4e'de Samsung tarafından üretilen ISOCELL imaj sensörü bulunduğu için yarışın mükafatını bir Huawei telefon olarak belirlemiş.

Samsung, Huawei Telefon Hediyeli Bir Etkinlik Düzenliyor

Nova 4e'de bulunan sensör, Samsung'un 32 MP'lik GD1 sensörü. Bu sensör, bir akıllı telefonda kullanılan birinci 32MP çözünürlüklü sensör olma unvanına da sahip.

Huawei Nova 4e 6,15 inçlik bir ekranda 2312×1080 çözünürlüğü kullanıcılarına sunuyor. Kirin 710 işlemcisini kullanan telefonda 4 ya da 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama seçenekleri bulunuyor. 24 MP geniş açılı sensörün yanı sıra 8 MP ultra geniş açılı ve 2 MP derinlik sensörünü bulunduran telefon, artta üç kamerayla karşımıza çıkıyor. Son olarak telefon, 3.340 mAh'lik bir bataryaya sahip.