Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Oyuncuların epey sevdiği fiyatsız oyunlar, Epic Games’in de bilgisayar oyunculuğu pazarına eklenmesiyle daha bereketli bir hâle gelmeye başladı. Steam’e göre geliştiricilere daha uygun finansal teklifler sunan Epic Games, kendisine özel çıkan oyunlarla birlikte sistemli aralıklarla verdiği fiyatsız oyunlarla da oyuncuları kendisine çekiyor.

Epic Games’in bu sefer oyunculara fiyatsız olarak sunduğu oyun Rebel Galaxy. Olağan fiyatı Epic Games'te 29 TL, Steam'deyse 31 TL olan oyun, kısa müddetliğine Epic Games kullanıcıları için fiyatsız hâle getirildi. Oyunun mağazadaki tanıtım yazısı ise şöyle:

“Rebel Galaxy, bilinen kainatın ucundaki tuhaf sakinlerle aksiyon dolu bir savaş, keşif, buluş, ticaret ve ‘pazarlık’ oyunudur. Korsanlarla savaşacak, anormallikleri keşfedecek, uzaylılarla arkadaş olacak, savaş enkazlarını yağmalayacak, asteroitlerden kaynak çıkaracak ve yapıtları keşfedeceksiniz. Bu heyecan dolu uzay macerasında, düzenbaz bir düzgün, kurnaz bir uzay tüccarı ya da güce aç bir korsan olarak yolunuzu seçin.”

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Ne yazık ki Türkçe lisan dayanağı bulunmayan oyunun asgarî sistem ihtiyaçları şöyle:

  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz yahut üstü
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı API: DirectX 9 yahut üstü ya da OpenGL
  • Grafikler: Shader Model 3.0, 512 Vram
  • Depolama: 2 GB boş disk alanı

Oyunun Epic Games mağazasındaki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.