Steam'in Yaz İndirimleri Kapsamında İndirime Giren 3 Oyun

Steam’in Yaz İndirimleri Kapsamında İndirime Giren 3 Oyun

Oyunseverlerin en çok kullandıkları oyun platformlardan bir tanesi olan Steam, klasikleşen yaz indirimleri kampanyasını başlattı. Başlatılan bu kampanya dahilinde pek çok oyuna önemli oranlarda indirim yapılıyor. İndirimlere ek olarak Steam, bir de fiyatsız oyun kampanyası başlattı. Başlatılan bu kampanyaya Steam Grand Prix ismi verildi ve bu aktifliğin kazananlarına da fiyatsız oyunlar verilecek.

  • Steam'de indirime giren en tanınan oyunlar için tıklayınız.

Steam'in Yaz İndirimleri Kapsamında İndirime Giren 3 Oyun

Steam Grand Prix etkinliklerinde verilecek olan fiyatsız oyunların büyük oyunlar olması beklenmiyor. Ayrıyeten zati birinci olan grubun ödül alacak üyeleri rastgele seçilecek ve bu bağlamda herkes fiyatsız oyun kazanmayacak. Bu yüzden de Steam'de şu an için odaklanılan nokta, kıymetli ve kaliteli oyunlara uygulanan indirim fiyatları. Biz de bu bağlamda indirim oranı yüksek olan kaliteli oyunları derledik. İşte o oyunlar;

Devil May Cry 5 (399 TL – 263,34 TL)

Steam'in Yaz İndirimleri Kapsamında İndirime Giren 3 Oyun

Geçtiğimiz mart ayında piyasaya sürülen Devil May Cry 5 de son vakitlerin tanınan oyunlarından bir tanesi. Şeytan avcılığına soyunduğunuz bu macera oyununda Steam'in indirim kapsamında kendisine yer buldu. Yüzde 34'lük indirim oranına karşın hala değerli olan Devil May Cry 5'i satın almak isterseniz burada bulunan ilişkiyi kullanarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Soulcalibur VI (199 TL – 65.67 TL)

Steam'in Yaz İndirimleri Kapsamında İndirime Giren 3 Oyun

Yakın dövüş oyunlarından bir tanesi olan Soulcalibur'un son oyunu da Steam'in indirimlerinden nasibini aldı. Hem de bu indirim, listemizde bulunan oyunlar arasındaki en yüksek orana sahip. Yüzde 67 oranında indirim yapılan Soulcalibur 6'ya sahip olmak isteyen takipçilerimiz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirler.

Sid Meier’s Civilization VI (219 TL – 54.75 TL)

Steam'in Yaz İndirimleri Kapsamında İndirime Giren 3 Oyun

Oyun dalında kimi strateji oyunları her daim isminden kelam ettirmeyi başarmıştır. Civilization serisi de bu oyunlardan bir tanesi. Yüzde 75 oranında indirim yapılan bu oyuna sahip olmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilir, isterseniz yapay zekaya isterseniz de gerçek oyunculara karşı yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.