Xiaomi Akıllı Telefon Hediyeli Bir Çekiliş

Xiaomi Akıllı Telefon Hediyeli Bir Çekiliş

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin Türkiye’deki resmi distribütörü olan Evofone, Mi Store Türkiye resmi Instagram sayfası üzerinden harika bir çekiliş kampanyası başlattı. Son derece kolay bir halde katılabileceğiniz çekiliş dahilinde 3 adet Redmi Note 5, 5 adet Xiaomi Mi Band 3, 5 adet 5000mAh’lik Xiaomi powerbank ve 10 adet Basic kulaklık, Xiaomi hayranlarına armağan edilecek.

Xiaomi Akıllı Telefon Hediyeli Bir Çekiliş

  • Çekilişe katılmak için öncelikle buraya tıklayarak Mi Store Türkiye resmi Instagram sayfasına ulaşmanız ve takip etmeniz gerekiyor.
  • Ardından buraya tıklayarak çekiliş duyurusunun gerçekleştirildiği gönderinin altında 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekiyor.

Ne kadar çok yorum yaparsanız, armağan kazanma bahtınız o kadar artıyor. Bu nedenle farklı arkadaşlarınızı etiketlediğiniz birden fazla yorum atarak ödül kazanma talihinizi artırabilirsiniz.

Evofone, Instagram kullanıcılarına özel olarak başlattığı çekiliş aktifliğini 12 Temmuz (bugün) tarihinde başlattı ve 21 Temmuz tarihine kadar devam ettirecek. (Çekilişe katılmak için yorumlarınızın 21 Temmuz saat 23:59’dan evvel atılmış olması gerekiyor.)

Herkese bol şans!