Xiaomi, POCO Launcher'ın 2. Sürümünü Başlattı

Xiaomi, POCO Launcher’ın 2. Sürümünü Başlattı

Android işletim sisteminin tahminen de en kıymetli özelliklerinden bir tanesi, özelleştirmeye ziyadesiyle açık olması. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon üreticileri de Android'in bu yapısından faydalanmak için her şeyi yapıyorlar. Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi de bu şirketlerden bir tanesi. Xiaomi, Pocophone F1 modelini piyasaya sürdüğünde aygıtı özelleştirilmiş bir arayüzle birlikte tanıtmıştı ve bu arayüz hem bu modeli kullanan bireyler hem de öbür Android kullanıcıları tarafından beğenilmişti. Şirket sonradan bu arayüzü tüm Android kullanıcılarının kullanabilmeleri için Google Play Store'a yüklemiş ve kullanıcıların hizmetine sunmuştu. Şirket artık, POCO Launcher olarak isimlendirilen bu arayüzü biraz daha geliştirdi ve yeni versiyonun Beta sürümünü kullanıcıların hizmetine sundu.

Xiaomi, POCO Launcher'ın 2. Sürümünü Başlattı

Bu uygulama sayesinde Android kullanıcıları, telefonlarının genel arayüzlerini neredeyse büsbütün özelleştirebiliyorlar. Kendilerine uygun olan uygulamaları isteklerine nazaran gruplandırabilen kullanıcılar, bu uygulamaları kümeler halinde ekleyebiliyorlar. Bunun yanı sıra POCO Launcher kullanıcıları, açılır menülerin şeffaflıklarını yönetebilirler ve bu sayede hem olağan imgeyi hem de Karanlık Mod özelliğini birlikte kullanabilirler.

Eğer sizde bir Android kullanıcısıysanız, POCO Launcher'ı haberimizin sonunda bulunan temastan indirerek Xiaomi'nin bu arayüz uygulamasını kullanmaya başlayabilir, dilerseniz de Beta programına dahil olabilirsiniz.