2030 Yılından Gelen Noah'ın Kehanetleri Tutuyor

2030 Yılından Gelen Noah’ın Kehanetleri Tutuyor

2030 yılından geldiğini tabir eden ve o yıla kadarki kehanetlerini paylaşan Noah, birtakım kehanetlerini tutturdu. Tutan kehanetler nedeniyle tekrar gündeme gelen Noah, kehanetlerine yenilerini ekledi.

Noah, 2030 yılından geldiğini dillendirmesinin yanı sıra, bu argümanlarını da ispatlamak için 2030 yılından getirdiğini argüman ettiği birtakım kitap ve mecmua sayfalarını gösteriyor. Toplumsal medyada sıkça konuşulan Noah'ın kehanetlerinin tutması ise başları daha da karıştırıyor.

2030 Yılından Gelen Noah'ın Kehanetleri Tutuyor

Noah 2019 yılı kehanetlerinde, nisan ayı içerisinde görme engelli insanların tekrar görebileceği ve haziran ayında ise yürüyemeyen insanların da tekrar yürüyebileceğini söylüyordu. Bu kehanetler gerçekleşmiş üzere görünüyor. Zira geçtiğimiz nisan ayında, Kanada'da bulunan bilim insanları, CAMKII isimli bir proteinin kan hücrelerinin üretilebilmesi için farklı bir halde çalıştığını keşfettiler. Bu keşfe göre damarların nasıl büyüdüğü ve geliştiği anlaşılmış oldu. Kimi vakitse gözlerin, görme yetisini kaybetmesine gözlerdeki damarların denetimsiz olarak büyümesi neden oluyor. Bilim insanları, bu protein sayesinde elde ettikleri bilgilerle görme engelli insanların yine görebilmeleri için yeni bir tedavi prosedürü bulmuş oldular.

Haziran ayında ise Avustralya'da bulunan bilim insanları, sinir transfer tedavisi olarak isimlendirilen yeni bir metot keşfettiler. Bu metot, omurga yaralanması nedeniyle felç olan hastaların sonlarını birleştirmek için kullanıldı ve tedavi sürecinin sonunda hastalar, eskisi kadar yeterli olmasa da hareket etmeyi başardılar. Bu formülün ilerleyen vakitlerde tüm felçli hastalara kullanılabileceği düşünülüyor.

Noah'ın yeni kehanetleri ise şöyle;

  • 2020 yılının ocak ayında A1 Machidan isimli bir insansı robot üretilecek ve bu robot, dünya çapında protestolara neden olacak.
  • 3 Kasım 2020 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri başkanlık koltuğuna tekrar Donald Trump oturacak.
  • 2028 yılı içerisinde ikinci Sanayi İhtilali gerçekleşecek.
  • Günümüzde sıkça tartışılan uzaylılar konusu 2028 yılının ağustos ayında resmen ilan edilecek. Birebir devirde vakit makinesi de üretilmiş olacak.
  • 2028 yılının Kasım ayında Amerika Birleşik Devletleri başkanlık koltuğuna, Yolanda Renee King oturacak.
  • 2029 yılının şubat ayında insanlara bir çip takılacak. Bu çipe “The One” ismi verilecek ve bu çip sayesinde insanların sıhhat durumları ve beyin işlevleri nizamlı olarak takip edilecek.
  • 2030 yılına kadar ABD ile Kuzey Kore ortasında savaş çıkacak.
  • 2030 yılında İngiltere, yine Avrupa Birliği'ne katılacak. Bu sürece kadar tüm Avrupa ülkeleri birleşecek ve Avrupa Birleşik Devletleri kurulacak. Bu kurulma, öteki ülkeleri de etkileyecek ve ülkeler birleşecek. Ayrıyeten bu birleşme kapsamında euro ve sterlin kullanımı sona erecek. Devletler yeni ve ortak bir para ünitesi kullanacaklar.

Tüm bu kehanetlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise şimdiden bilmek mümkün değil. İlerleyen periyotlarda neler yaşanacağını daima birlikte göreceğiz.