Assassin's Creed Odyssey'in Son DLC'si Yarın Geliyor

Assassin’s Creed Odyssey’in Son DLC’si Yarın Geliyor

Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan Assassin’s Creed Odyssey, yeni ek paketlerle öyküsünü ve oynanış alanlarını genişletmeye devam ediyor. Bu seferki ek paket, bizi Antik Yunanistan’a götürüyor ve Yunan mitolojisinin değerli karakterlerinden Poseidon ile karşı karşıya getiriyor.

Judgment of Atlantis ismine sahip olan DLC’de oyuncular, berbatlığa batmış bir kenti keşfedecek ve Yunan tanrısı Poseidon ile karşılaşacak. Bu ek paket, üç kısımlık “Fate of Atlantis” serisinin son ek paketi olacak.  

Assassin's Creed Odyssey'in Son DLC'si Yarın Geliyor

Judgment of Atlantis, Kassandra ve Alexios’un savaş hünerlerinin farkına varmanıza ve mevcut yeteneklerinize yenilerini ekleyebilmenize imkan sağlayacak. “Kronos’ Punishment”, düşmanlarınıza gizlice saldırabilmeniz için bir klon oluşturmanızı sağlayacak. “Wrath of Ares”, düşmanları yavaşlatan ve 14 saniye sonra patlayan bir alan yaratmak için mızrağınızı yere vurmanızı sağlarken “Blessing of Kronos” ise adrenalin emici ve donma tesirlerine rağmen adrenalinizin daha süratli dolmasına imkân verecek.

Ek paket; topuz, mızrak ve hançer olmak üzere üç yeni silah da getiriyor. Üç silahı da suikastçı, savaşçı yahut avcı güçlendirmeleriyle güçlendirebiliyorsunuz. Örnek olarak eğer bir suikastçı topuzu yaparsanız gizli ataklarınızı yakındaki tüm düşmanlara yayabiliyorsunuz. Natürel seçimlerinizi güzel yapmanız gerekiyor zira her silah, sadece bir defa güçlendirilebiliyor. Judgment of Atlantis, 16 Temmuz tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak. Judgment of Atlantis'in oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.