Honor 9X ve 9X Pro'nun Orijinal Görselleri Ortaya Çıktı

Honor 9X ve 9X Pro’nun Orijinal Görselleri Ortaya Çıktı

Huawei'nin alt markası olarak ticari ömrünü sürdürmeye devam eden Honor, 23 Temmuz'da yeni akıllı telefon modeli 9X'i tanıtacak. Şirket lansman için gün sayarken akıllı telefon modelinin özgün görselleri ortaya çıktı.

Ortaya çıkan görseller, Çin'de Honor 9X ve 9X Pro'nun ön sipariş verilebildiği Vmall isimli bir online alışveriş sitesinde yer alıyor. Lakin bu durumun ezkaza mı olduğu yoksa bilerek mi yapıldığı bilinmiyor.

Karşınızda Honor 9X ve Honor 9X Pro:

Honor 9X ve 9X Pro'nun Orijinal Görselleri Ortaya Çıktı

Ortaya çıkan görsellere nazaran telefon modellerinin neredeyse birebir dizayna sahip olduğunu söylemek mümkün görünüyor. Her iki telefon modeli de çentiksiz ekran dizaynına sahip ve ön kamera açılır kapanır bir platformdan oluşuyor. Modellerin ortasındaki bariz farklardan bir tanesi kamera suram sistemleri. Her iki modelin de 48 megapiksellik kameraya sahip olduğu, kameraların çabucak yan tarafında dikey olarak bulunan “48 MP AI CAMERA” yazısından anlaşılabiliyor. Lakin Honor 9X ikili kamera kurulumuna sahipken Honor 9X Pro'daki üçlü kamera kurulumu görebiliyoruz.

23 Temmuz'da Honor'un, bu iki telefon modelinin yanı sıra Honor Band 5'i de duyurması bekleniyor. Bu telefonlar ve Band 5 ile ilgili tüm ayrıntıları öğrenmemiz için kısa bir müddet daha beklememiz gerekiyor.