Bir Kılıf Üreticisi, iPhone 11'in Nihai Tasarımını Paylaştı

Bir Kılıf Üreticisi, iPhone 11’in Nihai Tasarımını Paylaştı

Şu an kadar ortaya çıkan iPhone 11 sızıntıları, Apple'ın yeni saray mücevherinin Apple kullanıcılarını şad etmeyeceği tenkitlerini beraberinde getirmişti. Emniyetli kaynaklardan gelen son bilgiler, ne yazık ki bu sızıntıları doğrular nitelikte.

Bir Kılıf Üreticisi, iPhone 11'in Nihai Tasarımını Paylaştı

Telefonun tasarımı hakkında farklı kaynaklardan misal dizaynları sizlerle zaten paylaşmıştık. Şimdiyse tanınan akıllı telefon kılıf üreticisi Ghostek, iPhone 11'in dizaynının son derece muteber kaynaklar tarafından onaylandığını ve yeni amiral gemisi için kılıf üretmeye başladığını belirtti. Üstelik Ghostek, iPhone 11 için ürettiği kılıfların üç boyutlu görsellerini paylaşarak hem kılıfların hem de iPhone 11'in dizaynını ortaya çıkarmış oldu.

Bir Kılıf Üreticisi, iPhone 11'in Nihai Tasarımını Paylaştı

Ghostek'in iPhone 11 için tasarladığı birinci kılıf, Atomic Slim3 isimli, sağlam alüminyum bir kılıf olarak karşımıza çıkıyor. Dahası, görseller sayesinde aygıtın neye benzeyeceği de ortaya çıkmış durumda.

Arkadaki kare alan üzerine üçgen biçimde yerleştirilmiş lensleri onaylayan görseller, tıpkı vakitte telefonun etrafında kalın bir çerçeve olduğunu da gözler önüne seriyor.

Ghostek'in geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone XR ve bu yıl tanıtılan Galaxy S10 modellerinin dizaynlarını da tanıtımlarından çok evvel ortaya çıkardığını düşünürsek kelam konusu kılıf dizaynlarına güvenebileceğini söyleyebiliriz.