Borderlands Game of the Year Enhanced Steam'de Ücretsiz

Borderlands Game of the Year Enhanced Steam’de Ücretsiz

Oyunseverler tarafından merakla beklenen Borderlands 3 için geri sayım sürüyor. Eylül ayında piyasaya sürülecek oyun için bekleyiş devam ederken Valve'ın oyun platformu Steam, 64 TL kıymetindeki “Borderlands Game of the Year Enhanced”i hafta sonu için fiyatsız yaptı.

Orijinal Borderlands oyununun biraz daha geliştirilmiş ve bir DLC paketine sahip olan Borderlands Game of The Year Enhanced, hafta sonu boyunca fiyatsız olarak oynanabilecek.

Borderlands Game of the Year Enhanced Steam'de Ücretsiz

Borderlands'in bu özel sürümünde, 4 farklı karakter kullanılabiliyor. Birinci şahıs nişancı ile RPG çeşidinde harmanlanan bu oyunda, çok sayıda silah ve araç kullanabiliyorsunuz. 

Borderlands Game of the Year Enhanced'in dikkat alımlı yanlarından bir tanesi de içerisinde DLC paketleri içeriyor olması. Bu oyunda 4 farklı paket bulunuyor. Bu paketler The Zombie Island of Dr. Ned, Claptrap's New Robot Revolution, The Secret Armory of General Knoxx ve Mad Moxxi's Underdome Riot. 

Tüm bu özellikleriyle birlikte Borderlands Game of the Year Enhanced'i hafta sonu boyunca fiyatsız olarak oynayabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına erişmek isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.