Bu Hafta Yayınlanan Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun

Bu Hafta Yayınlanan Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun

Yaz tatilinde telefonda oynayacak oyun arayanlar için adeta ilaç üzere gelecek 9 ücretsiz Android oyunla karşınızdayız. Listemizdeki oyunların bu hafta yayınlanması sebebiyle kısa müddetliğine fiyatsız olduklarını ve oyunları indirmek isteyenlerin çabuk etmeleri gerektiğini belirterek vakit kaybetmeden çabucak listemize geçelim.

1. Lego Tower

NimbleBit tarafından geliştirilen oyunda size ilişkin olan gökdeleninize yeni katlar inşa ediyorsunuz ve bunları restoran, daire, müze, spor salonu üzere yerlere çeviriyorsunuz. Oyunda LEGO figürleri ile bu yerleri işletip para kazanamaya başlıyorsunuz.

2. Heroic-Magic Duel

Heyecan arayan ve rekabeti sevenler için strateji odaklı bir PvP oyunu olan Heroic, farklı karakterlerle farklı arenalarda savaştığınız ve topladığınız puanlarla karakterini geliştirebildiğiniz bir oyun.

3. Chess Rush

Tencent tarafından geliştirilen oyun, yeni bir Auto Chess versiyonu olarak kaşımıza çıkıyor ve 8 kişilik kısa uğraşlar içeriyor. 50’den fazla karakterin olduğu ve galibiyet alarak seviyeni yükseltebileceğiniz oyunda satın alma süreçleri oyun içindeki dengeyi bozmayacak seviyede. Şirketin yaptığı açıklamaya nazaran satın almalar yalnızca kozmetik yenilikler getirecek.

4. TEPPEN

TEPPEN, komuta edebildiğimiz kartlara sahip olduğumuz ve bu kartlarla savaşabildiğimiz bir kart oyunu. Grafik açısından öbür kart oyunlarına nazaran üstünlük sağlayan oyunda epey hoş kartların olduğunu söyleyelim.

5. Wonderpants : Rocky Rumble

Makas İmparatorluğu tarafından çalınan Wonderpants’ı arayışa koyulan Boulder ve yardımcısı Pebble’a yardım ettiğiniz oyunda, Makas İmparatorluğu'nun askerlerini kovalıyor ve kaçırdıkları Wonderplants’ı geri almaya çalışıyorsunuz.

6. Walk Master

Bugüne kadarki en eğlenceli ve en güçlü yürüyüş simülatörü Walk Master’da macera dolu bir yürüyüşe hazırlanın. Ormanda ve tarlada maharet, dikkat ve zamanlamayı güzel kullanarak yürümeye çalıştığınız oyunda türlü çılgınlıklar da yapmak mümkün.

7. Alchemy War: Clash of Magic

Klanlarınızı ve krallıklarınızı kurduğunuz ve öbür krallıklarla savaşabildiğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkan Alchemy War: Clash of Magic, strateji oyunu sevenlerin katiyen incelemesi gereken taşınabilir oyunlardan birisi.

8.Brave Conquest

Eğlenceli bir strateji oyunu olan Brave Conquest, krallığını kurabildiğin ve düşmanlara karşı her türlü taktiği yapıp kendini savunduğun bir oyun. Tahta yükselmek için efor sarf edeceğiniz oyun, şimdi oynanabilir durumda değil lakin Google Play üzerinden ön kayıt oluşturabilirsiniz.

9. Something Eerie

Bu Hafta Yayınlanan Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun

Bir kasabada geçen ve altı farklı senaryo barındıran oyun, çocukların karar verme marifetlerini geliştirmek için tesirli bir oyun olarak piyasaya çıktı. İnteraktif bir öykü tecrübesi sunan oyunda senaryoya istikamet vermek büsbütün sizin elinizde.

Bu hafta çıkan fiyatsız Android oyunları listemizin sonuna geldik. Siz de beğendiğiniz oyunları yorumlarda belirtebilirsiniz. Fiyatsız oyun ve uygulamaları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.