Cyberpunk 2077'de Başka Bir Ünlü İsim Daha Yer Alabilir

Cyberpunk 2077’de Başka Bir Ünlü İsim Daha Yer Alabilir

Nispeten sönük geçen E3 2019’un elbet ki en büyük sürprizi Hollywood yıldızı Keanu Reeves’in Cyberpunk 2077’nin ana karakterlerinden bir tanesi olacak olmasıydı. Oyuncuların merakla beklediği Cyberpunk 2077, bu olay sonrası daha heyecanlı bir formda beklenmeye başlandı. Buna ek olarak CD Projeckt Red sözcüsü olan Alvin Liu, daha fazla Hollywood yıldızının da projede yer alabileceğini söyledi.

Liu, “CDPR, birinci olarak bir oyun şirketi ve uyumlu çalışmak bizim için çok değerli. Britney Spears ya da benzerleri üzere rastgele bir ünlü olsaydı bizim eserimizle uyuşmazdı. Çalışmalarımıza devam ettik zira Keanu, oyun için mükemmel bir eşleşmeydi ve yalnızca daha farklı kitlelere ulaşmak için yaptığımız bir şey değildi” dedi.

Cyberpunk 2077'de Başka Bir Ünlü İsim Daha Yer Alabilir

Keanu Reeves’e öbür bir Hollywood yıldızının eşlik edip etmeyeceği konusunda da yorum yapmaktan kaçınan Liu, “Bu mevzu hakkında yorum yapamam. Bekleyip görmek zorundasınız” dedi.

Liu’nun bu kaçamak konuşması ise hayranları yine heyecanlandırdı ve Reeves haricinde diğer bir Hollywood yıldızının daha oyunda yer aldığı niyeti oluşmaya başladı lakin şu an için ortaya atılacak olan her isim spekülasyon olur. Dolayısıyla yanıtı kesin olarak öğrenmek için oyunun çıkışını bekleyip görmek gerekiyor.

16 Nisan 2020’de PS4, Xbox One, bilgisayarlar ve muhtemelen yeni kuşak konsollara da çıkacak olan Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves haricinde bir ünlü yer alırsa sizce bu kim olur?