Samsung Galaxy Note10+'ın Yeni Basın Görseli Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10+’ın Yeni Basın Görseli Ortaya Çıktı

Samsung'un 7 Ağustos'ta tanıtacağı Galaxy Note10+ hakkında yeni bilgiler gelmeye daima devam ediyor. Dakikalar evvel sızıntılarıyla meşhur Evan Blass tarafından paylaşılan yeni görsel, Galaxy Note10+'ın dizaynını bir sefer daha doğrulamış oldu.

Daha evvel ortaya çıkan fotoğraflarda orta kısma yerleştirilmiş bir kamera deliğine sahip olacağı görülen Note10+'ın tasarımı motamot beklendiği biçimde basın görseline aktarılmış durumda. Köşeli çizgilere sahip olan telefon, Note serisinin tasarım geleneğini genel olarak devam ettiriyor üzere görünüyor.

Samsung Galaxy Note10+'ın Yeni Basın Görseli Ortaya Çıktı

Daha evvel paylaşılan bilgilere nazaran Note10 ve Note10+ olmak üzere iki farklı modelle karşımıza çıkacak olan yeni amiral gemileri, Samsung'da bir gelenek hâline gelen Bixby butonu ve kulaklık girişinin bulunmamasıyla dikkat çekiyor. 

Bugün itibariyle ortaya çıkan bir başka habere nazaran Galaxy Note10'un fiyatlandırması 999 dolardan başlayacak. Yani Note10+ modelinin biraz daha değerli olacağını söyleyebiliriz. Bu durumda ülkemizde 10.000 TL'ye yakın bir fiyatla satışa sunulması beklenen Note10+'ın 23 Ağustos itibariyle Güney Kore'de satışa çıkacağı da gelen haberler ortasında.

Galaxy Note10 serisinin ülkemizde ne vakit satışa sunulacağı şimdi açıklanmamış olsa da Samsung, yeni aygıtlarını Türkiye'de hayli süratli bir biçimde satışa sunuyor. Bu yüzden önümüzdeki ayın sonlarına yanlışsız her şeyin açıklığa kavuşacağını söyleyebiliriz.