Destiny 2'nin Yeni Sezonundaki Ay Temasına İlk Bakış (Video)

Destiny 2’nin Yeni Sezonundaki Ay Temasına İlk Bakış (Video)

Destiny 2'nin geliştiricisi Bungie, oyun konferansı GuardianCon'da Destiny 2'ye gelecek yenilikleri duyurdu. Eylül ayında yayınlanacak Shadowkeep genişletmesi ile birlikte Destiny 2'nin yeni döneminin Ay temalı olacağını duyuran Bungie, bu yenilikleri gösteren kısa bir trailer da yayınladı.

Shadowkeep genişletmesiyle birlikte oyuna gelecekleri kısaca hatırlayacak olursak oyun, bu genişlemeyle birlikte iki öykü temasına kavuşacak. Oyunun ana öyküsü ise Eris Morn ve Ay'da gölgelerin işgaline odaklanmış olarak karşımıza çıkacak.

Destiny 2'nin Yeni Sezonundaki Ay Temasına İlk Bakış (Video)

Oyuncuları uzun bir ortadan sonra tekrar Ay'a gönderecek olan Shadowkeep, oyunun ilk versiyonunda yer alan haritaya nazaran iki kat daha büyük bir harita sunacak. Öbür genişletme paketlerinden bağımsız olarak kullanıcılara sunulacak olan Shadowkeep'i oynayabilmek için farklı bir satın alım yapmanıza gerek olmayacak. Destiny 2'nin Shadowkeep paketi, 17 Eylül'de oyuncuların beğenisine sunulacak.

Destiny 2'nin Shadowkeep paketi ve yeni sezonuyla ilgili başka ayrıntılara aşağıdaki içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Yardım kuruluşlarına dayanak hedefli olarak yayıncı Ben “ProfessorBroman” Bowman tarafından düzenlenen GuardianCon, oyunlar hakkında bu tip yeniliklere mesken sahipliği yaparken bir yandan da 3,7 milyon dolar bağış toplamayı başardı. Aktiflikten elde edilen gelirler, çeşitli yardım kuruluşlarına bağışlanacak.