Devil Engine'nin Yeni DLC Demosu Hile Kodu İle Oynanabiliyor

Devil Engine’nin Yeni DLC Demosu Hile Kodu İle Oynanabiliyor

Protoculture Games, Devil Engine için oyunun boyutunu iki katına çıkaracak büyük bir ekleme olduğunu açıkladı. Hatta hakikat hile kodu girildiği sürece şu anda bir demo oynanabiliyor.

Devil Engine'nin Yeni DLC Demosu Hile Kodu İle Oynanabiliyor

Aşağıdaki görüntüden izleyebileceğiniz Devil Engine Ignition ismindeki DLC'nin fragmanına nazaran bu DLC, oyuna altı yeni etap ve bu yılın başlarında ortaya çıkacak bir gemi daha katıyor. Protoculture, Japonya bağımsız oyun şenliği Bitsummit'te Ignition için bir demo gösterdi ve ana oyuna sahipseniz ana menüdeki bir hile kodu ile demoyu oynayabilirsiniz. Hile kodu ise şu formda: Yukarı, Aşağı, Üst, Aşağı, LT, RT, LB, RB, akabinde F5 ve birlikte Enter

Demo, oyunun 1.0 sürümünden beri varmış üzere görünüyor. Bu da demoyu bugüne kadar herkesin kaçırmış olduğu manasına geliyor. Ayrıyeten kodun sonuna 1 eklerseniz demoyu Scathach ile de oynayabilirsiniz.

Şubat ayında çıkan Devil Engine hakkında genel olarak güzel yorumlar yapılıyor ve Steam incelemelerinin %95'i olumlu olarak karşımıza çıkıyor. Sırf 45 kıymetlendirme olsa da en azından dikkate paha olduğunu söylemek mümkün. DLC'nin demosunu aşağıdaki görüntüden da izleyebilirsiniz: