Dota Underlords’a Gelecek Yeni Kahramanlar Ortaya Çıktı

Dota Underlords’a Gelecek Yeni Kahramanlar Ortaya Çıktı

Dota 2 ve Dota Underlords’u oynadıysanız, Dota 2’deki birçok kahramanın şimdi Underlords’a gelmediğini fark etmişsinizdir. Bu durum, son Dota istemci güncellemesine yapılan data madenciliği ile ortaya çıkan bilgilere nazaran değişmek üzere.

Valve News Network isimli YouTube kanalı, son Dota 2 yamasında tanıtılan bütün değişikliklerin üzerinden geçti. Underlords‘a gelecek en büyük oynanış değişikliği; referanslar, skinler ve 16 yeni Dota 2 karakteri oldu. Alfabetik olarak sıralarsak bu karakterler: Chen, Clinkz, Dark Seer, Dazzle, Earth Seeker, Pangolier, Riki, Rubick, Spectre, Storm Spirit, Sven, Undying, Vengeful Spirit, Weaver ve Zeus.

Adı geçen karakterlerin Underlords ekosistemine kesin olarak eklenip eklenmeyeceği şu an için hâlâ gizemini korumakta fakat kimi kahramanların ekleneceği katılaştı denilebilir. Örnek olarak Storm Spirit’in oyun evraklarında modellemesi ve skinleri bulunuyor.

Veri madenciliği, birebir vakitte Underlords’a tekrar oynatma ve “Turbo Mode” gibi yeni özelliklerin ekleneceğini de ortaya çıkardı. Turbo Mode, açıklanana nazaran oyundaki animasyonları hızlandıracak ve böylelikle aksiyonlar daha çabuk bitecek. Ayrıyeten oyuna orjinal Dota Auto Chess’ten de birkaç özelliğin ekleneceğine dair söylentiler mevcut.