Redmi Note 7 İçin Yeni Bir Renk Seçeneği Tanıtıldı

Redmi Note 7 İçin Yeni Bir Renk Seçeneği Tanıtıldı

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, çıkardığı amiral gemisi Note 7 ile piyasayı kasıp kavurmuştu. Telefon; olağanda Nebula Kırmızısı, Neptün Mavisi ve Uzay Grisi renk seçeneklerine sahipti lakin markanın resmi Weibo (Çin’in Facebook’u denebilir) hesabında paylaşılana nazaran telefon için yeni bir renk seçeneği geliyor.

Resimden anlaşıldığı kadarıyla Redmi Note 7 serisine eklenecek yeni renk seçeneği beyaz olacak fakat renkte birtakım desenler yer alacak. Ayrıca yeni rengin isminin, Pearl White (İnci Beyazı), Marble White (Mermer Beyazı) yahut Polar White (Kutup Beyazı) üzere havalı bir isim olacağı iddia ediliyor.

Redmi Note 7 İçin Yeni Bir Renk Seçeneği Tanıtıldı

Öteki yandan Redmi Note 7 Pro’nun TENAA listelemesinde yeni renk seçeneği ile rastgele bir ayrıntı belirtilmiyor lakin Redmi’nin Weibo’daki paylaşımında kullandığı söz “Redmi Note 7 Serisi”. Bu yüzden yeni renk seçeneğinin iki modele de gelebileceğini söyleyebiliriz.

Xiaomi, şimdiye kadar 15 milyondan fazla Redmi Note 7 serisi telefon satmış durumda ve bu sayının yeni renk seçeneği ile birlikte daha da artacağı iddia ediliyor. Yeni renk seçeneği, yakın gelecekte küresel olarak satışa çıkacak.