Evofone’dan Mi Band 4 Hediyeli Xiaomi Mi 9T Kampanyası

Evofone’dan Mi Band 4 Hediyeli Xiaomi Mi 9T Kampanyası

Çinli tüketici elektroniği ve akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin Türkiye’deki resmi distribütörü olan Evofone, 5 Temmuz Cuma ile 7 Temmuz Pazar günleri ortasında harika bir kampanya ile Xiaomi hayranlarının karşısına çıkıyor. 
5-6-7 Temmuz tarihlerinde Vadistanbul AVM, Forum İstanbul ve Akasya AVM’deki Mi Store mağazalarının yanı sıra evofone.com internet sitesinde Xiaomi’nin en yeni üst segment akıllı telefon Mi 9T, Mi Band 4 ikramıyla birlikte sadece 3.799 TL’ye satışa sunulacak.

Evofone’dan Mi Band 4 Hediyeli Xiaomi Mi 9T Kampanyası

Kızaklı bir ön kamera sistemine sahip olan Xiaomi Mi 9T, bu sayede aygıtın ekranında delik, çentik, çerçeve üzere manzarayı bozan ögelere yer vermiyor. Premium bir tasarım anlayışı benimseyen Xiaomi Mi 9T, bir akıllı telefondan bekleyeceğiniz neredeyse tüm özellikleri sunuyor.

Xiaomi’nin Mi Band serisi ise akıllı bileklikler kelam konusu olduğunda akla birinci gelen marka olarak karşımıza çıkıyor. Serinin en yeni üyesi olan Mi Band 4, renkli OLED ekranı, şık tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile tüketicilerin tüm gereksinimlerine karşılık veriyor.