Forza Horizon 4'e Top Gear Araçları Ekleniyor

Forza Horizon 4’e Top Gear Araçları Ekleniyor

Günümüzün en tanınan yarış oyunlarından olan Forza Horizon 4, içeriğini genişletmeye devam ediyor. 2 Ekim 2018’de Xbox One ve Windows oyuncularına sunulan, Turn 10 Studios ve Playground Games tarafından geliştirilen oyun, en sonunda kullanıcılarına indirilebilir içerik olarak 1977 yılından beri BBC’de yayınlanan motorlu araç programı Top Gear merkezli araçlar sunuyor.

Oyuna eklenen bu Top Gear paketi, oyunun öteki bir genişleme paketi olan Lego Speed Champions kadar geniş olmasa da oyuncularına eğlenceli saatler sunacağı kesin. Genişleme paketinin oyunculara sunduğu araçlar ortasında Top Gear’ın kullandığı ve dünyanın en süratli traktörü olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na giren V8’den gücünü alan Track-tor de bulunuyor.

Track-tor dışında kullanıcılara iki adet Mercedes-Benz de sunuluyor. Mercedes’lerden bir tanesi hafif modifiye edilmiş E-Class All Terrain, başkasıysa ünlü AMG G-Class 6×6 pikap.

Genişleme paketinin oyunculara sunduğu tek şey de araçlar değil. İndirilebilir içeriklerden bir tanesi de Top Gear etrafında şekillenen bir dizi yeni aktiflik. Paket, ayrıyeten sunucu Chris Harris’e de birazcık otantiklik ekliyor. Tüm bunlara ek olarak yedi adet yeni kıssa kısmı ve üstünde “I’m the Stig” yazılı oyun içi tişörtü de açabiliyorsunuz.