Galaxy Note10 5G, 12 GB RAM ve 1 TB Depolamayla Gelebilir

Galaxy Note10 5G, 12 GB RAM ve 1 TB Depolamayla Gelebilir

Samsung Galaxy S10 ailesinin muvaffakiyetinin akabinde akıllı telefon kesiminde gözler, Galaxy Note10 modellerine çevrilmiş durumda. Galaxy S10'un getirdiği birçok özelliği getirmesi ve geliştirmesi beklenen telefonun tıpkı vakitte birçok yenilik ve üst seviye donanımla birlikte gelmesi bekleniyor.

Samsung'un yeni amiral gemisi olmaya hazırlanan aygıt hakkında birçok söylenti ortaya çıkmaya başlamıştı. Bunlardan birincisi, aygıtın 20 W'a kadar süratli şarjı destekleyecek olmasıydı. Gelen ikinci bilgi ise Galaxy Note10'un ToF sensörüyle birlikte geleceği oldu.

Galaxy Note10 5G, 12 GB RAM ve 1 TB Depolamayla Gelebilir

Cihazın lansman tarihi ve basın fotoğraflarının dışında, Galaxy Note10 ailesi 6,28 inç ve 6,75 inç olmak üzere iki aygıtla karşılaşabileceğimizin bilgisini de almıştık. Bu bilginin yanı sıra iki boyutta da 5G seçeneğinin sunulacağı söylenmişti. Elimize geçen son bilgiler, Samsung'un bu iki modelin donanımlarında önemli bir yükseltmeye gidebileceğini gösteriyor.

Söylentilere nazaran Galaxy Note10 5G, üç farklı seçenekle birlikte gelecek. Bu seçeneklerin içerisinde 256 GB, 512 GB ve 1 TB olmak üzere üç farklı dahili depolama bulunacak. Aygıtın 1 TB dahili depolama bulunan seçeneğiyse 12 GB RAM ile eşleştirilecek.

Galaxy Note10 5G, 12 GB RAM ve 1 TB Depolamayla Gelebilir

Samsung Galaxy Note10 5G'de önemli dahili depolama alanları bulunacak olsa da standart Galaxy Note10'daki dahili depolama alanlarının 128 GB'tan başlaması bekleniyor.

5G teknolojisinin yanı sıra birçok üst seviye donanım ve teknolojiyi de kullanıcılarına sağlayacak olan Galaxy Note10 cihazların tanıtımına bir aydan kısa bir mühlet kaldı. 7 Ağustos 2019 tarihinde tanıtılacak olan aygıtla birlikte Samsung'un bu vakte kadarki en ileri teknolojisine tanıklık edeceğiz. Bunun yanı sıra Samsung'un katlanabilir telefonu Galaxy Fold'un da Galaxy Note10 lansmanında tekrardan duyurulması söylentilerinin de gerçek olup olmadığı, 7 Ağustos tarihinde ortaya çıkacak.

Samsung Galaxy Note10 lansmanı gününde tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi takipte kalın.