Gears 5'in Çok Oyunculu Modu 19 Temmuz'da Teste Açılacak

Gears 5’in Çok Oyunculu Modu 19 Temmuz’da Teste Açılacak

Sevilen Gears of War serisinin 5. oyunu olan Gears 5’in sevenlerine sevindirici bir haber geldi. Gears of War serisinin imalcisi olan The Coalition ve Microsoft, 19 Temmuz’da çok oyunculu modun testlerini başlatmaya karar verdi. Testler, 19 – 21 Temmuz ve 26 – 29 Temmuz tarihleri ortasındaki iki hafta sonunda yapılacak. 

Gears 5'in Çok Oyunculu Modu 19 Temmuz'da Teste Açılacak

Xbox One ve Windows 10 PC kullanıcıları için test versiyonu 17 Temmuz’da indirilebilir olacak lakin tüm kullanıcılar bu testlere katılamayacak. Testlere katılabilmek için Gears 5’i ön sipariş yahut Xbox Game Pass aracılığıyla satın almış olmanız gerekiyor. Bu, gerçek manada bir test ve geliştiriciler sunucuları doğrulayabilmek için ellerinden geleni yapacaklar ve erken erişim de bir bonus. 

Çok oyunculu testte “Arcade”, “Escalation” ve “King of the Hill” modları yer alacak. İdman yapılabilmesi için acemi er kampı bulunacak ve kısa bir misyon çeşidi olacak. Şayet Game Pass abonesiyseniz 19 Temmuz’da açılacak testlere katılabilecekseniz. Eğer Gears 5’in oynanışını test etmek istiyorsanız da Game Pass üyeliği almanızı tavsiye ederiz.