Google’ın Oyun Servisi Stadia Hakkında Her Şey

Google’ın Oyun Servisi Stadia Hakkında Her Şey

Son vakitlerde bilhassa oyuncular tarafından en çok konuşulan bahislerin başında gelen Stadia, birçok insanın başında büyük soru işaretlerini de oluşturmuş durumda. Donanıma bağlı kalmadan yüksek kalitede oyun oynama imkanı sunan teknoloji birçok kişiyi heyecanlandırmış olsa da olayın sadece parayı ödeyip oyun oynamaktan çok daha fazlası olduğu da bir gerçek.

Şu an için ülkemize ne vakit geleceği aşikâr olmayan fakat gelse bile düşük internet suratları sebebiyle kendisine fazla müşteri bulamayacağını düşündüğümüz sistem önemli ve sabit bir internet kontağı gerektiriyor.

İnternetiniz kâfi değilse, internet ve Google Stadia aboneliğini aldıktan sonra natürel ki oyunları çabucak oynamaya başlayamıyorsunuz. Oynamak istediğiniz oyunları satın almanız gerektiğini de belirtelim.

Lafı daha da fazla uzatmadan sizleri, bu ve bunun üzere daha fazla mevzuyu ele aldığımız videomuzla baş başa bırakıyoruz. Aşağıdaki anket aracılığıyla da 1 yıl boyunca Google Stadia aboneliğini mi yoksa oyuncu bilgisayarı almayı mı tercih edeceğinizi bizlere söyleyebilirsiniz.