Grid’in Fiyatı Belli Oldu (Video)

Grid’in Fiyatı Belli Oldu (Video)

Codemasters, E3 2019 aktiflikleri kapsamında tanınan yarış oyunu serisi olan Grid'in yeni sürümünün tanıtımını yaptı. Bilhassa de yarış oyunlarını oynamayı seven oyunseverler tarafından merakla beklenen bu oyun için her şey yolunda giderken, şirket bir anda oyunun çıkış tarihini bir ay erteledi. 

Şirket, oyunun çıkış tarihinin neden ertelendiği ile ayrıntılı bir açıklama yapmazken, oyuna eklenecek sayısız yenilikler için bu ertelemenin gerekli görüldüğüne değindi.

Grid’in Fiyatı Belli Oldu (Video)

Şimdi ise Codemasters, Grid'in yeni versiyonu için bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan bu tanıtım görüntüsü, oyunun manzara kalitesinin harikalığını gözler önüne seriyor.

İşte “Race for Glory” (Şerefin için yarış) başlığıyla paylaşılan o görüntü;

11 Ekim'de piyasaya sürülecek olan Grid'in, Ultimate Edition sürümünü satın alırsanız 8 Ekim'den itibaren erken erişimle oynamaya başlayabileceksiniz.

Eğer Grid'i bilgisayar platformu için satın almak isterseniz, olağan sürüm için 92 TL, Ultimate Edition sürümü için 119 TL ödemeniz gerekiyor. Oyunu Steam üzerinden ön siparişle satın almak isterseniz burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz. Oyunun olağan sürümünü PlayStation konsolu için satın almak isterseniz ödemeniz gereken fiyat ise 299 TL. Ultimate Edition'da bu fiyat 399 TL'ye yükseliyor. Oyunun Xbox sürümlerinin fiyatları ise 197.50 TL ve 255 TL olarak belirlenmiş durumda. Şayet oyunu Xbox One için ön sipariş vermek isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.