Hayran Yapımı Dragon Ball Unreal'ın Yeni Demo Sürümü Çıktı

Hayran Yapımı Dragon Ball Unreal’ın Yeni Demo Sürümü Çıktı

Dragon Ball hayranlarını çok yakından ilgilendiren yeni bir duyuru, bir fan oyunu geliştirmeye çalışan 'emudshit' tarafından gerçekleştirildi. Emudshit, 2017 yılıdan beri üzerinde çalıştığı Dragon Ball Unreal'ın yeni bir demo sürümünü fiyatsız olarak hayranların hizmetine sunduğunu açıkladı. Yeni demoyu indiren Dragon Ball hayranları, daha meselesiz ve yenilenmiş özelliklere sahip olan bu fan oyununu oynamaya başlayabilecekler.

Hayran Yapımı Dragon Ball Unreal'ın Yeni Demo Sürümü Çıktı

Sadece bir tek geliştirici tarafından üzerinde çalışıldığı için uzun yıllardır devam eden bir proje olan Dragon Ball Unreal'ın bu son sürümünde geliştirici, mevcut sürümü biraz daha geliştirdi. Oyuna yeni sahneler, karakterler ve atılımlar eklendi.

Emudshit, hazırladığı bu yeni demoyla ilgili bir de tanıtım görüntüsü paylaştı. YouTube üzerinde paylaşılan görüntüyü çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eğer bu oyuna sahip olmak isterseniz yapmanız gereken birinci şey bir Discord hesabı oluşturmak. Oyunun bu demosunu indirmek isteyen şahısların oyunun Discord ağına katılması ve oyunu indirmeleri gerekiyor. Şayet bir Discord hesabınız yoksa, burada bulunan ilişkiyi kullanarak kendinize bir Discord hesabı oluşturabilirsiniz. Discord hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyunun Discord ağına erişmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken şey ise bu ilişkiyi kullanarak oyunun ağına erişim sağlamak. Bu noktadan sonra yapmanız gereken süreç, oyunun Discord ağı içerisinde bulunan indirme linkini kullanarak oyunu bilgisayarına indirebilir ve oyunun yeni sürümünü denemeye başlayabilirsiniz.

  • Not: Discord üzerinden paylaşılan ilişkiler ile ilgili Webtekno grubu tarafından hiçbir formda garanti verilmez. Üçüncü taraf kontaklar nedeniyle bilgisayarınıza sızabilecek olan virüs ve makûs hedefli yazılımlardan Webtekno sorumlu tutulamaz.